To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobre uszka/pierogi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
Na wigilię, której przygotowanie i bez lepienia uszek stanowi dla mnie nie lada wyzwanie icon_wink.gif. Mam gości, nie mam czasu (ani specjalnych zdolności kulinarnych), nie chcę marketowych, chcę naprawdę dobre, domowe uszka kupić (a chętnie i pierogi). Gdzie w Krakowie można takie nabyć/zamówić?
bb
Nie wiem czy sprzedaja na wynos ale my wielbimy pierogi w Oranzerii PERGAMIN na Focha. W lecie wyrabiamy=przejadamy norme na caly rok 06.gif
e_Ena
bb, dzięki za info. Trochę mi to nie po drodze, ale jak bliżej nic nie znajdę, to wolę wyprawę na Focha niż lepienie icon_wink.gif. Tym bardziej że grono wigilijne powiększa się o kolejnych gości na bożonarodzeniowy obiad, więc innych przygotowań sporo. Kiedyś miałam namiary na panią lepiącą w domu, pyszne robiła, ale kontakt mi się urwał icon_sad.gif.
bb
Pocieszajace jest, ze jest tam wielki parking. Moze zadzwon do nich najpierw i sie dowiedz czy warto soe tarabanic na Blonia.
Honey*
u nas w hucie jest sklepik, maja tam dobre pierogi, uszka, golabki
ja sobie u nich zamowilam uszka, pierogi i krokiety

domowe inspiracje sie nazywa, moze maja gdzies w centrum tez sklepik
okko
Swoszowice polecam.
Wszystko dobre domowe.
Jesli bys chciala to moze po drodze zapytac czy juz zbieraja zamowienia na uszka.
OLA77
moja teściowa:) Takich pierogów i uszek nie jadłam nigdzie. Pyszne:)
aronka
Ena, obawiam się, że nie Twoje rejony, ale naprawdę dobre pierogi są na Królewskiej, mniej więcej na przeciwko "Ery", tfu... T-Mobile. Kiedyś to było moje "podwórko", a teraz mieszkamy daleko, ale pytałam dziś mamę, czy aby na pewno ta budka z pierogami jeszcze istnieje. Potwierdziła, że tak. I dodała, że mają rzeczywiście dobre pierogi. Niestety bardzo kiepsko tam jest z parkowaniem. 21.gif
e_Ena
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif
Aronko, na Królewską i tak mi łatwiej dotrzec niż na Focha czy do Swoszowic (okkko, przyszło mi do głowy, że jeżeli masz to po drodze to byś mi w piątek zakupiła, ale niestety nie będzie mnie w Dyni icon_sad.gif).
Honey, rozejżę się za tymi domowymi inspiracjami (gdzie w Hucie maja sklep? W sumie w Hucie jestem codziennie icon_smile.gif)
Ola, a może u Twojej teściowej zakupię icon_smile.gif? Zgodziłaby się?
OLA77
CYTAT(e_Ena @ Wed, 05 Dec 2012 - 08:48) *
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif
Aronko, na Królewską i tak mi łatwiej dotrzec niż na Focha czy do Swoszowic (okkko, przyszło mi do głowy, że jeżeli masz to po drodze to byś mi w piątek zakupiła, ale niestety nie będzie mnie w Dyni icon_sad.gif).
Honey, rozejżę się za tymi domowymi inspiracjami (gdzie w Hucie maja sklep? W sumie w Hucie jestem codziennie icon_smile.gif)
Ola, a może u Twojej teściowej zakupię icon_smile.gif? Zgodziłaby się?

a z czym Cię interesują? TYlko z grzybami? Jaka ilośc to zapytam.
okko
CYTAT(e_Ena @ Wed, 05 Dec 2012 - 06:48) *
D (okkko, przyszło mi do głowy, że jeżeli masz to po drodze to byś mi w piątek zakupiła, ale niestety nie będzie mnie w Dyni icon_sad.gif).


No własnie tez o tym myslałam.
Szkoda ze cie nie bdzie
Honey*
na os. oświecenia blok 33
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.