To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moje zabawy z decoupage

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skorpionka
witam wszystkich
podczytuje ten temat już od dłuższego czasu, podglądam wasze różne prace, pomysły i wreszcie ja postanowiłam cos zacząć robić, tym bardziej, że zima, długie wieczory,
no i wciągnęłam się, łażę po internecie i szukam wszystkiego o decoupage, różnych technik i pomysłów, narazie próbuje sama, ale chyba skuszę się na jakieś profesjonalne kursy, żeby zobaczyć w rzeczywistości jak się robi niektóre rzeczy, narazie mam problem z cieniowaniem, no i nie wypróbowałam jeszcze wszystkiego, bo nie mam wszystkich potrzebnych preparatów, trochę drogie są, no ale wspomagam się czym mogę, narazie praktykuje głównie na butelkach, właśnie mi się skończyły, będę musiała pochodzić po znajomych i pozbierać
powstawiam moje pierwsze wypociny



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



KAROLA3DAW
blagam.gif brawo_bis.gif
szeklanka
a mnie ciągnie żeby właśnie takie butelki piękne zrobić ale ciągle się nie mogę zabrać - zazdroszczę bardzo, ja jeszcze nie mam nawet składników nie mówiąc o tym że doświadczenia też nie icon_biggrin.gif ale pięknie ci to wyszło !
Inkusia
Piękne!!!

Jak robisz te cieniowania?(kieliszek w serduszka) Malujesz sama te wzorki?
skorpionka
szeklanka, ja doświadczenia też nie mam, dopiero zaczynam, mam ochotę na profesjonalne kursy, ale narazie sama próbuje, najgorsza rzecz to materiały bo niestety nie sa tanie, farby trzeba kupić, ale duzo składników mozna zastąpić, bo te typowe do decoupage są niestety drogie, robie tylko z serwetek, bo papier jest dużo droższy, no ale pokusiłam się o papier ryżowy, czekam właśnie na przesyłkę, no i kusi mnie zrobienie 3d, ale zastanawiam się czy czy ta masę modelarską można zastapić czymś innym, muszę poeksperymentować

Inkusia ten kieliszek w serduszka to wielki niewypał, nakleiłam serduszka z serwetki na czarne tło, bo nie wiedziałam ze się tak nie robi no i były mało widoczne więc pomalowałam je farbą czerwona, a srebne brzegi to normalne dotykanie gąbka, profesjonalnie to się chyba nazywa tapowanie, ale nie jestem pewna
maminka43
Skorpionko-no,zaskoczyłaś mnie!takie cudeńka!no no no..... icon_biggrin.gif

Napisałabyś co u Ciebie i dzieci?A na FB jesteś? icon_wink.gif
skorpionka
cześć maminko, fajnie że się odezwałaś, nasze forum już dawno zanikło, szkoda..............
u mnie nic nowego, poza tym, że mój najstarszy już ze mną nie mieszka, ale w sumie to już dwa lata temu się wyprowadził, a teraz to juz zupełnie, bo wyprowadził się z Łodzi i mieszka w Końskich, z tamtąd jest jego dziewczyna, Anka już w drugiej klasie liceum, narazie ma zamiar zdawac na prawo, no a Danielek ostatnie podrygi w przedszkolu, my się dalej budujemy i mamy wielka nadzieję, ze juz w tym roku się przeprowadzimy, tym bardziej, ze motywuje nas pierwsza klasa Daniela, bo juz tam chcemy go zapisać, a za decoupage wzięłam się z nudów, nastała zima, długie wieczory, więc zeby nie zwariować, coś tam sobie dłubie, przynajmnie do wiosny, bo potem to juz cały czas na budowie, tym bardziej, ze wszystko robimy z Maćkiem sami
mam nadzieję, ze będziesz się odzywać, napisz też co u Ciebie

jestem na fb, ale się tam wcale nie udzielam, bo dla mnie to ciemna magia, ale moze sie nauczę icon_wink.gif

a dzisiaj nakupowałam sobie taniego szkła i robie butelkę 3d zobaczymy co mi z tego wyjdzie, bo mase kupiłam nie typowa do decoupagu, tylko jakąś zwykłą modelarska
skorpionka
i moje nowe "dzieła" icon_wink.gif



Uploaded with ImageShack.us

to była próba 3d

i jeszcze komplet cytrynowy



Uploaded with ImageShack.us
matylda315
Piekne prace . Widac ogrom pracy wlozonej w Twoje dziela. Widze , ze korzystasz z wielu motywow serwetkowych. Gdzie kupujesz serwetki ?Mnie najlepiej pracuje sie na drewnie . Fajnie wychodza transfery zdjec i grafik.

Natchnieta Twoim watkiem zrobilam swoj...
Mam nadzieje , ze bedziemy sie wymienialy doswiadczeniami z naszego hobby icon_smile.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
Tatte
Super, dziewczyny powinnyście założyć sklep internetowy z takimi rękodziełami icon_smile.gif Może jeszcze jedna, dwie osoby do spółki i można fajnie połączyć pasję z zarobkiem icon_smile.gif
ronia31
bardzo ładne prace dziewczyny, podziwiaj i winszuję icon_smile.gif
Agula9
Pięknie wymalowane, masz talent icon_wink.gif
Imortha
Komplet cytrynowy przepiękny;)
kuna87
Skorpionka, cudne, a to szkła masz jakieś specjalne farby i całą resztę ?
skorpionka
oj dawno tu nie zaglądałam, a tu tyle wpisów
Matylda chętnie powymieniam się doświadczeniami
kuna nie maluję farbami do szkła, tylko akrylowymi
wkleiłabym nowe zdjęcia, ale nie wiem jak, żaba zmieniła się i nie wiem jak się nią posługiwać, może ktoś pomoże wkleić zdjęcia icon_smile.gif
kuna87
Skorpionka, no mi sie własnie strasznie podobaja malowane na szkle.
Ale skoro mówisz że akrylowymi to i ja będę musiała spróbować icon_wink.gif
dzięki
matylda315
Skorpionka a jestes na fb ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.