To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kraków - rehabilitacja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agniecha33
Dziewczyny (i chłopaki, jeżeli tacy tu są) - gdzie w Krakowie można znaleźć dobrego rehabilitanta? Korzystacie z usług któregoś? Ostatnio miewam bóle w krzyżu i zamierzam pójść na jakiś masaż, tylko nie chciałabym trafić na partacza, który zedrze ze mnie kasę, a zabieg nic nie pomoże. Słyszałam, że doktor Więcek jest całkiem niezły i ma gabinet niedaleko mnie, więc się nad nim zastanawiam. Czy ktoś korzystał z jego usług?
OLA77
Wiem ze na Zamoyskiego sa swietni. Nie wiem gdzie mieszkasz, to jest podgorze.
stapka18
CYTAT(trula @ Mon, 11 Jun 2018 - 12:11) *
A gdzie prywatnie polecacie się wybrać?



Prywatnie mogę polecić RehaPro, to gabinet, gdzie chodził mój mąż z bólem kręgosłupa.
Kotelka
No właśnie pytanie jest czy chcecie wybrać się prywatnie czy może jednak na fundusz Bo jeśli chcecie zapisać się na fundusz to może byc to problematyczne z uwagi na to, jakie są długie kolejki na takie wizyty....

Sama ostatnio miałam taki problem oraz nie mogłam się zapisać na taką wizytę bo powiedzieli mi że będę czekała ponad rok. Mój kregosłup nie był w stanie tyle wytrzymać tak więc postanowiłam zapisać się jednak na wizytę prywatnie.

Jestem bardzo zadowolona z miejsca, jakie wybrałam. https://fizjoter.pro/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/
aneta80
O swiatlolecznictwie wiecie moze cos wiecej? Jak sie sprawdza taka terapia?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.