To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moja babcia ma raka :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

owiwia7
Strasznie mocno się boję, u mojej babci wykryto guzka w pęcherzu i na nerce.. w przyszłym tygodniu ma kwalifikację na operację, a więc anestezjolog, kardiolog, urolog..

nic to dziwnego, że kocham ją strasznie mocno bo to naprawdę cudowny człowiek o ogromnym sercu.. dopiero co straciłam ukochaną ciocię, teraz babcia poważnie chora..

błagam o modlitwę...
Pilawianka
przytul.gif dużo siły życzę Tobie i babci.
xxyy
Owiwia mysle o Was.
Użytkownik usunięty
owiwia... myślę o Tobie i Babci...
pcola
owiwia,

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Babci.
Bianka
ja rowniez &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

owiwia przytul.gif
sq8jlx
Wiem co przeżywasz. Moja babcia z tą chorobą walczyła ledwo 2 miesiące a 2 tyg temu zmarła. Cholernie ciężko ale u nas późno wykryty i przez przypadek. Trzymam kciuki.
owiwia7
sq8jlx współczuję..

cięzki tydzień przed nami, ale musi być dobrze.

icon_sad.gif

dzięki dziewczyny icon_sad.gif
mim0za
przytul.gif
Filip_inka
owiwia przytul.gif trzymam kciuki za babcie &&&&&&&&&&&
malgosia1968
owiwia przytul.gif trzymam &&&&&& i wspomnÄ™ w modlitwie
owiwia7
Teraz czekamy na telefon ze szpitala, kiedy operacja.. icon_sad.gif moje młodsze dziecko w styczniu miało urodziny, czekam aż do końca wyzdrowieje, by zaprosic gości.. boję się strasznie, żeby babci nie zaraziła tuż przed operacją... ja wiem, że życie jest jakie jest.. wiem, że różne rzeczy się dzieją i trzeba żyć dalej i ufać.. nie pamiętam ani jednej ważnej chwili w moim życiu bez babci.. była zawsze.. powiedzcie, że za rok, też będzie na urodzinach mojej córy.. icon_sad.gif
sq8jlx
owiwia7 moja babcia była przy mnie zawsze i teraz jest mi bardzo ciężko, także bardzo dobrze Cię rozumem i wiem co przechodzisz. Musisz mimo wszystko myśleć pozytywnie i tego się trzymać. Skoro babcię będą operować to raczej chyba są szanse że jeszcze długo z Wami pobędzie i wszystko się dobrze skończy. Życzę Ci tego z całego serca. Trzymaj się.
owiwia7
Bardzo dziękuję.. Babcia scala naszą całą rodzinę.. icon_sad.gif musi być z nami.. icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.