To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nakręćmy się dla Oli!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek dla Oli (córeczki naszej forumowej monilki).
Potrzeba 30 ton wszelkich plastikowych nakrętek. Zbiórka przeznaczona jest na delfinoterapię, która poprawia zapis EEG u dzieci chorych na padaczkę. Ponieważ nie opłaca się wysyłać nakrętek pocztą, to prośba skierowana jest przede wszystkim do osób, które dałyby radę dostarczyć nakrętki do Białegostoku, ewentualnie do Warszawy (bo tam monilka bywa) albo do Lublina i Olsztyna (bo tam jest możliwość odbioru).

Kto może niech się nakręci aby pomóc Oli icon_smile.gif
agarad
A jak miałby wyglądać odbiór w W-wie? umawiać się bezpośrednio z monilka? mam trochę bo zbieramy do szkoły ale chętnie pomożemy Oli.
Agnieszka AZJ
Zbieram. Mam do oddania jedną reklamowkę nakrętek - podajcie kontakt w Warszawie komu mogę przekazać.
paulap
Jak tylko monilka się ogarnie (jakoś pracowo ma sporo teraz na głowie i jeszcze jakąś pracę pisze) to pewnie sama się odezwie, ale chwilowo przejmę koordynację. Jeśli chodzi o Warszawę, to jestem na etapie ustalania co zrobić z warszawskimi nakrętkami. Proszę o chwile cierpliwości i sprawa się rozwiąże icon_smile.gif
Na tą chwilę bardzo dziękuję w imieniu monilki i Olucha icon_smile.gif
paulap
Ok. Już wiem.
W sparwie warszawskich nakrętek kontaktujcie się proszę przez priv z anitą b. Anita powiedziała, że ma garaż, który pomiesci. Zróbmy tak, żeby nie pomieścił icon_wink.gif
e_Ena
A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.
paulap
CYTAT(e_Ena @ Thu, 07 Feb 2013 - 06:41) *
A czy jest jakiś przybliżony termin, do kiedy można zbierać? Bo w opcji długoterminowej jest szansa że pojawi się okazja do podrzucenia zakrętek do W-wy (choćby przy okazji zlotu icon_wink.gif, a może i trochę wcześniej), ale jeśli to jest kwestia np. miesiąca to raczej ciężko.
Zakrętki i tak zbieram icon_wink.gif.


zdecydowanie długoterminowo. Jak już Ila napisała, potrzebujemy 30 ton, tego w miesiąc chyba nawet my nie zbierzemy tak więc zbierajmy, zbierajmy icon_wink.gif
ATeFKa
A do Olsztyna to gdzie dostarczać?
Anai_
To na zlot i ja przywiozę nakrętki icon_biggrin.gif
agak
Na zlot przyczepkę wezmę. Uzbieraliśmy już worek. Liczę, że do lata uda się nam więcej. icon_smile.gif
Jakby był potrzebny garaż to w Kielcach i Starachowicach mam wolne miejsce.
Agula9
Odświeżam, bo chyba jeszcze nakrętki potrzebne, od zlotu trochę uzbierałam i nie dajemy do p-kola, trzymam dla Oli icon_smile.gif
Moje pytanko jak je przekazać, czy któraś Kielczanka ma możliwość przekazania Monilce lub czy za ok 2 m-ce w Wa-wie miałby ktoś możliwość odebrać (będę na lotnisku)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.