To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wstyd przed Ryśkiem !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. JakieÅ› jÄ™ki i imiÄ™ Rysiek…
Niewątpliwie doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku.
Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy, po czym schował się w szafie.
Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka.
W tym momencie otwierajÄ… siÄ™ drzwi i wchodzi Rysiek…
Super przystojny, wysoki, Å›niada cera, czarne, bujne wÅ‚osy – jednym sÅ‚owem bóstwo.
Facet w szafie myÅ›li: „MuszÄ™ przyznać, że ten Rysiek to ma klasÄ™!”.
Rysiek zdejmuje powoli koszulę oraz spodnie, same stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.
Facet w szafie myÅ›li: „Szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest za….isty!”.
Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.
Facet w szafie myÅ›li: „Ten Rysiek to ekstra gość!”.
Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis - cudowny, pierwsza klasa.
Facet w szafie myÅ›li: „Orzesz ty, Rysiek jest rewelacyjny!” .
W tym momencie żona zdejmuje koszulÄ™ nocnÄ… i pojawia siÄ™ ciaÅ‚o z cellulitisem, obwisÅ‚e piersi, rozstÄ™py…
Facet w szafie myÅ›li: „Ja pier..lÄ™! Ale wstyd przed RyÅ›kiem”.


Zaczerpnięte z internetu .
aniakuleczka
znam to w wersji z Romanem i zawsze uwielbiamy ten dowcip,
w jednym z kregów znajomych wszedł on do mowy potocznej
gdy ktoś zrobi coś głupiego - to przynosi nam wstyd przed Romanem icon_biggrin.gif
~Luna~
Ja poznałam ten dowcip dopiero dzisiaj i tak mi się spodobał, że nie mogłam się powstrzymać 04.gif
Agnes84
Znam, uwielbiam i śmieszy mnie zawsze! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.