To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podlasianki, żyjecie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Kobietki, co się z Wami dzieje? Co prawda ostatnio z braku czasu zagladam na Maluchy rzadko, ale nie pamiętam kiedy widziałam na forum którąkolwiek z Was icon_sad.gif Zaglądacie tu jeszcze?
Adusiowa Mama
oj, chyba jeszcze tak icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Beata Białystok
Cieszę się, że chociaż jedna Podlasianka oprócz mnie zagląda na forum regionalne icon_smile.gif
ania
Beatko, ja też zaglądam icon_smile.gif Co prawda, zmorzona zapaleniem krtani, ale jestem icon_smile.gif))

PS. Czy czujecie wiosenkÄ™ w powietrzu ???
Beata Białystok
Jak słoneczko świeci, to wiosnę czuję icon_smile.gif A we Wrocławiu podobno śnieg pada icon_eek.gif
Jewka
Ja też zaglądam, bardzo dużo czytam - właściwie wszystko, poza tym co odnosi się jedzenia (Mikołaj ma alergię, więc ja mam ścisłą dietę, buuuuu).
A pisać nie mam siły! Chciaż nie, chyba chodzi o to, że nie znajduję wiele wątków, w których chciałabym się wypowiedzieć.
ale cieplutko Was pozdrawiam!!
kasiarybka
Jestem, jestem....od zawsze i na zawsze już pewnie, ale nie zawsze niestety mam czas cos skrobnąć icon_smile.gif a wiosnę czuje...jeśli nie w powietrzu to w kościach wink.gif
Beata Białystok
Zapadłyście już w sen zimowy icon_question.gif wink.gif
kasiarybka
Beata ja jeszcze nie icon_smile.gif

To Ty gdzieś przepadłaś icon_wink.gif
agutek
Hej !

Wpadam z partyzanta icon_cool.gif na forum jaki i do macierzy icon_confused.gif

Ale jestem i czuwam icon_biggrin.gif

pozdrawiam

agutek
Beata Białystok
Kasiu nie przepadłam wink.gif Wpadam tu czasami, ale nie mam czasu pisać icon_rolleyes.gif
kasiarybka
Beata a może wybrałybyśmy się gdzieś ?

Taki mały zlocik podlaski icon_smile.gif

Ktoś jeszcze sie może pisze ? icon_smile.gif
Beata Białystok
Kasiu chętnie, ale jak wyzdrowieję icon_rolleyes.gif
Ulcia i Julcia
Ja chętnie!
Beata Białystok
Od wczoraj Agatka ma ospę, więc ja nie wcześniej niż za 2 tygodnie icon_rolleyes.gif
kasiarybka
Beata , żyjesz ?? icon_wink.gif
Jak tam Mała ? Zdrowa ?
Co z tym spotkaniem ?
Podlaskie zamarło........
Beata Białystok
Żyję icon_mrgreen.gif
Agatka zdrowa, ale jestem tak zalatana, że nie mam czasu na nic icon_sad.gif Mam nadzieję, że za kilka tygodni to się zmieni i będę miała czas chociaż pomyśleć o spotkaniu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.