To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ja też mogę prosić o kciuki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aisha1111
Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Praca baardzo w moim typie (recepcja w hotelu). Babka powiedziała, że ma jeszcze kilka rozmów do przeprowadzenia, ale jak do tej pory mam największe szanse. Potrzymacie kciuki, żeby zadzwonili do mnie z ofertą i żebym te pracę dostała?
xxyy
sle niezawodne &&&&&&&&
Madziara.
również zaciskam &&&
Dirty Diana
I ja.
Sokolica
Powodzenia i kciuki ode mnie icon_smile.gif
Honey*
trzymam &&&
matylda315
Sure icon_smile.gif oby ci się udało icon_smile.gif
IzaS
Trzymam &&&
pajka83
Dołączam&&&&
aisha1111
Dziękuję dziewczyny. Miło wiedzieć, że ktoś mi kibicuje, a forumowe kciuki są niezawodne.
Jutro na praktyki jeszcze muszę iść - kurcze, w sklepie nie mogłam ich zrobić, bo sklep nie jest związany z turystyką (a obsługa klienta przecież jest), natomiast mogę chodzić do hotelu na praktyki i będą one zaliczone, pomimo tego, że oprócz odkurzania i mycia kibli niczym innym sie tam nie zajmuję, a klientów nawet nie widzę. Jak ktoś narzeka na Polskę, to warto wiedzieć, że w UK jest nie inaczej.
Jeszcze trzy dni muszę czekać na telefon. Mam nadzieję, że zadzwonią, bo od noszenia odkurzacza przez cztery piętra i pracy w ciągłym zgięciu powoli mi kręgosłup zaczyna nawalać. Jak nie zadzwonią, to zostanie mi jeszcze do odrobienia ponad 60 godzin praktyk z odkurzania (przerwy się nie liczą).
Tuni
Aisha trzymam && icon_smile.gif
malgosia1968
dołączam z moimi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
istara
Trzymam &&&
bel
Aisha1111 moje spoznione kciuki &&&&& daj znac czy udalo sie.
aisha1111
Dziewczyny. Bardzo dziękuję za kciuki. Właśnie weszłam do domu. Jest 14. Wnioskuję, że raczej już nie zadzwonią icon_sad.gif Szkoda. Przynajmniej dogadałam się z moim prowadzącym praktyki i mogę wychodzić o 11 z praktyk i pozwolił mi na praktyki na recepcji przez każdą pierwszą godzinę dnia. Może nie będzie tak źle. Mąż właśnie poszedł na rozmowę o pracę. Jak dobrze pójdzie, to w czwartek zacznie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.