To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmieniła avatar,

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Wczoraj zmieniłam swój avatar. W panelu kontrolnym jest zmieniony. Wieczorem po ponownym uruchomieniu forum pokazywał się nowy. Dziś znów widzę stary.
O co kaman?
jaAga*
Ja widzę nowy icon_wink.gif. Zwykle trzeba usunąć cookies, albo wcisnąć jakieś dwa klawisze naraz....ale ja nigdy nie wiem jakie icon_wink.gif.
Wiem nie pomogłam icon_wink.gif.
ulla
Nie pamiętam jaki był wcześniej, ale tego nie kojarzę, więc chyba też widzę nowy. Skoro jest widoczny w ustawieniach, to myślę, że rację ma Jaaga i pomoże wyczyszczenie ciasteczek.
mlovea
Dobrze, że widzisz nowy icon_smile.gif
Teraz jestem przy innym komputerze. Zaraz pogrzebię w tych cookies icon_smile.gif A jakby ktoś wiedział, o jakie guziczki chodzi, proszę o info
mlovea
Dzięki, dziewczyny. Usunęłam dane przeglądarki i jest OK.
Nowy to kobieta z dzieckiem w zębach icon_wink.gif
basiau
a nie wystarczy jakiegoś klawisza F (czy nie F5 albo F11), żebyś odświezyła stronę i zobaczyła nowy avatar?
mlovea
basiau, odświeżanie nie wystarczyło
usunęłam cookies i jest dobrze


DZIĘKI!!!
Arwena.
Trzeba wcisnąć F5 - wtedy nie ma potrzeby usuwania ciasteczek.
Agnes84
mlovea ja widzę Twój poprzedni
mlovea
CYTAT(Agnes84 @ Fri, 22 Mar 2013 - 10:16) *
mlovea ja widzę Twój poprzedni

??? no to nie wiem, o co chodzi
ulla
CYTAT(Agnes84 @ Fri, 22 Mar 2013 - 08:16) *
mlovea ja widzę Twój poprzedni



No to może też F5 lub usuwanie ciasteczek jeżeli nie pomoże???

Mniemam, że ja sama widzę nowy awatar, bo mi się w nocy zrestartował komputer, który nie został wyłączony, a tylko uśpiony - łobuz się włączył i zrestartował. Gdyby nie to, prawie na pewno widziałabym stary awatar (choć go nie pamiętam).


Ps. cookies usuwam od czasu do czasu, choć przejściowym skutkiem jest to, że wszędzie trzeba wpisać hasła i strony się ciut wolniej otwierają, za to zwalnia się miejsce. Niby po zmianie dysku nie mam problemu z miejscem na dysku systemowym, ale przyzwyczajenie zostało.
Agnes84
ulla F5 dziala cuda icon_wink.gif dzięki
ulla
CYTAT(Agnes84 @ Fri, 22 Mar 2013 - 09:07) *
ulla F5 dziala cuda icon_wink.gif dzięki



Podziękowania to do Arweny. Nie miałam pojęcia o magicznym działaniu klawisza F5 icon_smile.gif .
Znam inne...np. wciśnięte przypadkiem jednocześnie lewy Shift + Ctrl (być może również prawy Shift + Ctrl, ale ta opcja nigdy nie wystąpiła) przełączają u mnie klawiaturę - nie wnikam na jaki język (lub system), bo zauważam to po braku polskich znaków, ponowne wciśnięcie rozwiązuje problem.
Agnes84
Arwena dziękować icon_smile.gif

ulla znam to też i rozpoznaję po zamianie "y" z "z" icon_wink.gif
Agula9
Kurcze mam to samo w profilu widę nową fotkę na przy postach jest nadal stare zdjęcie. Nie pomaga F5 ani nic icon_sad.gif
anetadr
CYTAT(Agula9 @ Mon, 29 Apr 2013 - 23:48) *
Kurcze mam to samo w profilu widę nową fotkę na przy postach jest nadal stare zdjęcie. Nie pomaga F5 ani nic icon_sad.gif


Bo czym innym jest zdjęcie w profilu, a czym innym awatar. Zmiana zdjęcia profilowego nie spowoduje zmiany awatara.

Aneta
Agula9
CYTAT(anetadr @ Tue, 30 Apr 2013 - 00:32) *
Bo czym innym jest zdjęcie w profilu, a czym innym awatar. Zmiana zdjęcia profilowego nie spowoduje zmiany awatara.

Aneta

Dziękuję, ale ciemniak ze mnie, nie mogłam się połapać 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.