To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maluchy a Chrom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula.
Od jakiegoś czasu obserwuję dziwną sytuację. Odpalam Chroma (mam na kompie kilka różnych przeglądarek, każda do innych celów, Chroma używam to celów prywatnych) i przeglądam różne strony w tym czytam Maluchy, a mam w zwyczaju otwierać sobie kilka wątków jednocześnie. Wszystko działa do pewnego momentu, gdy nagle strony maluchowe zaczynają się mulić i pomaga tylko ponowne uruchomienie przeglądarki. Przy czym, jeżeli zamknę tylko maluchowe strony (co zrobiłam przed chwilą i tworzyłam forum w Firefoxie)to reszta działa bez problemu.
W innych przeglądarkach takiego mulenia nie zauważyłam, ale faktem jest też, że staram się jednak korzystać do przeglądania forum z Chroma, czasem, gdy mi się zamuli po prostu odpuszczam.
Czy ktoś jeszcze coś takiego zaobserwował?
ulla
Ja korzystam z Firefoxa, ale otwartych mam dużo różnych rzeczy - znaczy trzy strony, po kilka okienek każda (w tym forum). I normą jest to, że się co jakiś czas na chwilę "zawiesza", w sensie muli. W części przypadków okazuje się, że to dlatego, że mi się jakaś wtyczka (flash) zepsuła, ale nie zawsze....czasem po prostu się przeglądarka namyśla - czasem tak, że mnie szlag trafia.

Niby powyłączane mam różne rzeczy - typu wyskakujące okienka, głośne reklamy itp., ale nie do końca to działa i myślę, że to problem nadmiaru.
Paula.
Ale ja czasem mam bardzo wiele różniastych stron pootwieranych i do póki wśród nich nie ma maluchów to wszystko w miarę chodzi.
A i mam takie wrażenie, że problem zaczął się odkąd jest reklama z filmem. Ten film niestety odpala mi się na każdej uruchomionej stronie, a że często dźwięk mam wyłączony to nawet tego nie zauważam. Tak sobie myślę, że to może przeciążać przeglądarkę.
ulla
Ja też mam obserwację, że to reklama pampersów jest odpowiedzialna za niemal wszystkie problemy (pojawiły się w dużym nasileniu wraz z nią), ale może niedługo zniknie, bo już jest dość długo.
Osobiście to muszę zapytać chyba Magdę EZ jakim cudem u niej to nie wyskakuje, bo może to rozwiąże problemy.
Paula.
Też muszę spróbować coś z tym zadziałać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.