To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

firma przeprowadzkowa - Warszawa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Jak w tytule. Może macie namiary na kogoś sensownego? Orientujecie się jakie ceny wchodzą w grę?
siłaczka
Wszystko zależy od tego co chcesz przeprowadzić. My ostatnio wynajmowalismy samochód i ludzi do przewiezienia mebli ( resztę gratów przewieźlismy sami, daleko nie było więc zrobilismy kilkanaście kursów swoimi smochodami). Cena to 350 zł. za trzy godziny pracy trzech ludzi z samochodem. Nie wyrobiliśmy sie w tych godzinach więc wyniosło nas to 500 zł.
trylinka
Ja korzystałam z firmy Sokołowscy. Głównie ze względu na bardzo wysoką kulturę osobistą pracowników i szefa. Przeprowadzałam duże mieszkanie i tony książek wraz z rozpakowaniem w te same miejsca. Byłam zadowolona.
aniakuleczka
Trylinka - a jaka była ich stawka
A_KA
My już przeprowadzeni co prawda, ale może komuś innemu się przyda wątek icon_wink.gif.

Swojej firmy przeprowadzkowej nie będę polecać, bo w sumie to ich na oczy nie widziałam. U nas nosili tylko meble/lodówkę itp. + rzeczy przeróżne popakowane przez nas w kartony. Podobno szło im sprawnie.

Najbardziej mnie wkurza w tym wszytkim to, że zamawiając taką usługę nie wie się ile się zapłaci. Wszystko zależy od czasu w jakim się zmieszczą z noszeniem. Można w rezultacie zapłacić dużo więcej niż się przewidywało...

A stawki, z tego co szukałam w necie, są porównywalne.
aniakuleczka
Ja znalazłam firmę za 130zł/h za 3 pracowników i nie wiem, czy się opłaca czy nie bardzo.
Czy 3 ludzi po np. 20zł/h + transport da mniej czy więcej kasy?
Grażyna7
Polecam wypożyczyć sobie samochód dostawczy i rzeczy przenieść z pomocą zaufanych osób, szybko, taniej niż u firm przeprowadzkowej, u mnie całość w jeden dzień (a było tego naprawdę dużo).
A samochód wypozyczony z firmy BZIUK z Warszawy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.