To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

żłobek w warszawie - ochota/śródmiescie/praga południe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jogurciak
Poszukuję żłobka prywatnego/klubu malucha na ochocie sródmiesciu lub pradze południe (choc najchetniej ochota) w którym przyjmuja dzieci od 6 miesiaca życia. Możecie coś polecić?
MamaLenki
popytam wśród znajomych, ale u mnie na Gocławiu tylko 1 rż
szeklanka
Kuba chodził na Gocławiu do prywatnego od 7 msc i byłam bardzo zadowolona, zmieniałm tylko dlatego, że dostał się do państwowego i zmieniliśmy ale polecić mogę jak najbardziej. Jak będziesz zainteresowana wyślij mi info, no chyba że się przez dwa lata coś tam zmieniło to zapytasz.
zlobekmalutkanutka
Drodzy rodzice!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohdanowicza powstał nowy żłobek.
Malutka Nutka powstała z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 3 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się poznawać świat poprzez muzykę icon_smile.gif

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ W STYCZNIU 2018!!!

W naszej ofercie znajdują się m. in.: gordonki, bajkoterapia, 5 zmysłów, zaczarowany pędzel.
Gwarantujemy profesjonalną, wykwalifikowaną, wykształconą i doświadczoną kadrę - od wielu lat kształcimy i szkolimy się w kierunku pedagogicznym. Dodatkowo przez wiele lat pracowałyśmy z dziećmi, więc potrafimy wyczuć ich potrzeby, troski, zorganizować i umilić im czas.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz na śledzenie naszego fanpage:
https://www.facebook.com/ZlobekIIMalutkaNutka/
https://www.malutka-nutka.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu! icon_smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
klub malucha żłobek Ochota Mokotów Wola Śródmieście Ursus Warszawa przedszkole dziecko 1-3 mama wraca do pracy

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.