To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rozciągnięta strona forum

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Od kilku dni (2-3) mam rozciągniętą stronę farum, nie ważne czy to stona główna czy podfora, wszystko wygląda tak samo, rociągnięte.
Po lewej stronie strony, pojawiły się zakładki, których wcześniej nie było (ciąża, kalendarz ciąży, gimnastyka w ciąży, itd.) i to one tak rozciągają stronę, przeszkadzają w czytaniu.
Poza tym nie działa przycisk edycji posta .
Chciałam spytać czy to jakaś awaria forum, czy u mnie coś się pokiełbasiło ?

Honey*
nie dziala edycja
nie dziala tez przycisk opcje w moim profilu i inne takie
Agnes-3
A juz myslalam ze tylko ja tak mam 37.gif .Inne strony dzisiaja mi bez zarzutu.
Ila
Luna, przycisk edycji u mnie tez nie działa. Zaraz zglosze to andreee.
Ale zastanawiam siÄ™, jak edytowalas swojego posta, bo pod nim widze info o edycji.
Powiedz mi proszę jeszcze, czy widok ekranu masz ustawiony na 100%, czy może powiększony?
Ogolnie zmieniamy wygląd forum i te kwadraty po lewej stronie będą na stale (chyba, ze pojawi się tapeta).
agapii
Na stałe? Kiepsko. Mnie to osobiscie przeszkadza, ale ja nie mam podzielności uwagi icon_sad.gif
OLA77
mam to samo. Przycisk edytuj działa, ale trzeba zjechać na sam dół strony i on tam sobie czeka (po prawej stronie).

edyt. teraz działa już normalnie:)
mlovea
Mnie również to przeszkadza, to menu po lewej. Nie widać całej strony i trzeba na boki pasek przewijać.
~Luna~
CYTAT(Ila @ Thu, 11 Jul 2013 - 21:06) *
Luna, przycisk edycji u mnie tez nie działa. Zaraz zglosze to andreee.
Ale zastanawiam siÄ™, jak edytowalas swojego posta, bo pod nim widze info o edycji.
Powiedz mi proszę jeszcze, czy widok ekranu masz ustawiony na 100%, czy może powiększony?
Ogolnie zmieniamy wygląd forum i te kwadraty po lewej stronie będą na stale (chyba, ze pojawi się tapeta).

Na dzień dzisiejszy, przycisk edycji posta już działa.
Wczoraj edytowałam poprzez kliknięcie na przycisk prawym klawiszem myszki, wtedy wyświetlają się opcje - otwórz w nowej karcie lub oknie - i tak właśnie edytowałam, bo jedynie w ten sposób można otworzyć okno edycji gdy przycisk nie działa.
Ekran mam normalny, ani powiekszony, ani pomniejszony.

Pomysł z kwadratami po lewej stronie ekranu bardzo kiepski, przeszkadzają one w czytaniu, dekoncentrują i irytują.
Nie rozumniem po co kwadraty, skoro to samo jest na górze strony, wystarczy najechac kursorem na niebieskie prostokąty i tam znajdziemy to wszystko co jest na kwadratach - prostokąty i kwadraty z tymi samymi informacjami, to masło maślane.

edit:
sprawdziłam ile musiałabym pomniejszyć widok ekranu, by mieć wszystko na swoim miesjcu, żeby strona nie była rociągnięta.
Czcionka musiałaby być tak mała, że bez lupy nie można normalnie czytać - jeśli potrzeba, mogę wstawić zdjęcie poglądowe z pomniejszoną czcionką, tego naprawdę nie da się czytać.
Litka
to wstaw proszę, ja mam dość małą czcionkę (sprawdziłam 9), ale do czytania z lupą daleko

a kwadraty z boku uważam za dobry pomysł, co prawda mnie do ciąży nic icon_wink.gif ale czytając forum, można odskoczyć na chwilę w intresujący kwadracik, bo przyznam się szczerze, że w tak długiej bytności na forum, może i raz zajrzałam w to, co proponuje strona, a przecież maluchy.pl to nie tylko forum, dlatego rozumiem te zmiany
Ila
Dzięki Litka icon_smile.gif Dokładnie dlatego wprowadzone zostały zmiany.
~Luna~
Jak sprawdzić wielkość czcionki jaką wyświetla forum ?

Litka pisze o "9" - nie wiem czy to odnosi się do rozmiarów czcionki forum, ale jesli tak, to "9" mieści się poza skalą i wyglada tak, a według tej samej skali ja mam "jedynkę"
Litka
ja sprawdziłam jak blondynka 06.gif skopiowałam zdanie z forum do Worda i pokazało mi, że to 9 icon_smile.gif ale nie jest taka wielka jak Twoja; strona nie rozjeżdża się ani nie jest też za mała
Joanna 81
A ja tam jestem zadowolona. Mogę na palcach jednej ręki policzyć, ile razy zajrzałam na strony polecane na górnym pasku, a jestem tu przeszło 6 lat. Zwykle tylko forum. A dziś odkryłam fajną stronę z książkami dla dzieci (dzięki 06.gif), ale też wiele ciekawych porad dotyczących rozwoju maluszka. Na pewno będę zaglądała tam częściej, do czego zachęcam też inne mamy icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.