To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usuwanie własnych zdjęć ze starych postów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, żeby usunąć zdjęcia moich dzieci z postów. Dziś spróbowałam z rówieśniczego sprzed 3 lat i nie mogę edytować postu.
Dlaczego? Nie wolno usuwać? Post za stary?
Joanna 81
Wątek nie został już przeniesiony do archiwum? Ja jakiś czas temu też usuwałam zdjęcia i w jednym z wątków nie mogłam edytować swoich postów. Pisałam wówczas do moderatora i prosiłam o usunięcie zdjęć na wskazanych stronach. Moja prośba została rozpatrzona pozytywnie 06.gif
Honey*
napisz do ktoregos z administratorow, moderatorow
ja tak zrobilam. musialam tylko napisac gdzie i ktore zdjecia
wtedy zrobila to Ika
Adriannna
Nie wiem jak jest w przypadku innych stron do ladowania zdjec, ale jesli umieszczalas je za pomoca zaby, to wystarczy je z zaby usunac i znikna z forum, takze ze starych watkow.
mlovea
Joanna, pewnie to wątek archiwalny, pierwsza cześć rówieśniczego.

Czyli napiszę do administratora - jak tylko znajdę czas i siłę na przejrzenie i zapisanie wszystkich postów icon_wink.gif




CYTAT(Dri @ Tue, 16 Jul 2013 - 19:12) *
Nie wiem jak jest w przypadku innych stron do ladowania zdjec, ale jesli umieszczalas je za pomoca zaby, to wystarczy je z zaby usunac i znikna z forum, takze ze starych watkow.

Początkowo umieszczałam za pomocą żaby, ale nigdy nie zakładałam tam konta - nie było to wymagane - i za żadne skarby nie znadję teraz tych fotek icon_sad.gif

Dziękuję icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.