To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Życie końską grzywą muskane...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Witam wszystkie końskie szajby icon_wink.gif na nowym podforum! Nie ukrywam, że szalenie się cieszę, że powstało, bo jednak z tego, co zaobserwowałam, jest nas tu trochę. Prawda? To co? Kto jeszcze?

Mamami, Pogoda, kto da więcej? icon_smile.gif
mamami
Jestem, jestem. Melduje sie icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Dołączam się, choć jestem zakręcona pośrednio - poprzez Julkę, którą własnie zostawilismy na obozie konskim w miejscowości o nader adekwatnej nazwie Kobyłocha icon_wink.gif
Aneczka
I ja!
Co prawda ostatnie dwa lata nie jeździłam - w styczniu 2011 zlamałam rękę spadając z plochliwej kobyły, ale jak wydobrzeję po połogu, zamierzam wracać na koński grzbiet.
Ja zakręcona przez starsze dziecię, co za dwa tygodnie wraz z siostrą na obóz jeździecki sie wybiera.
Ketmia
Ja też jestem walnięta, a widzę, że powoli wsiąka też i Zuza. Czekam aż kiedyś pojedziemy sobie razem w teren icon_biggrin.gif.
Tuni
No dobra, ujawnię swoje końskie zapędy.
Bakcyla złapałam we wczesnej podstawówce i nadal trzyma icon_smile.gif
Pogoda
O bosz.... CZemu ja tego podforum wcześniej nie zauważyłam?!? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
monaliza
To i ja siÄ™ zapisujÄ™, zawodowy kowboj icon_wink.gif

Związana całe końskie życie z Sopotem, młodymi ogierami a teraz westernem,

Napiszcie i wy gdzie i jak często jeżdzicie, może wywiąże się dyskusja o nowych i starych trendach w jeżdziectwie.
karoleenka
A mi wszystkie plany wzieły w łeb...na conajmniej najbliższy rok icon_sad.gif I kurka nie powinno być mi smutno ale jednak jest....
Będe się tu kręcić coby mi obrany cel nigdy nie zaginął...
A Młodego od września na kunie zapisuję icon_smile.gif
Dabriza
Na dzień dzisiejszy zasiadam w loży miłośników:)
ale całe moje nastoletnie życie spędziłam w stajni
kiedyś udało mi sie nawet spełnić największe marzenie-galop po plaży o zachodzie słońca-to w Kadynach
Bardzo chciałam związac się z jeździectwem na poważnie-niestety nie było nikogo kto by mnie w tym wspierał, a dla moich rodziców było to zbyt kosztowne i "niepotrzebne do niczego". Siostra była bardziej uparta i skończyła technikum hodowlane na "końskim kierunku".
Wspierajcie zatem dzieciaki bo to nie tylko ogromna frajda, ale doskonała szkoła życia-mają szczęście ,że mają takich rodziców.



grzałka
Zaczęłam jeździć w 5 klasie podstawówki i szaleństwo trwało do 3 roku studiów- wakacje na koniach, ferie w stajni,cały wolny czas to były konie. Ani mąż anidzieci nie chcą nawet spróbować, więc na razie pauzuję, ale poczytam Was i może znów nabiorę ochoty icon_smile.gif
Magawit
Mogę dołączyć? Jeszcze nie jeżdżę, miałam zacząć po połogu, ale kłopoty ze zdrowiem nie pozwalają. Od roku jeździ Ola, dziś koń czy 3 w te wakacje turnus półkolonii w siodle. Wiem, że przekonuję przekonanych, ale rok w siodle (plus karate) wyprostował nogi Oli z X-ów!!!
jujka
CYTAT(Magawit @ Fri, 30 Aug 2013 - 13:49) *
Mogę dołączyć? Jeszcze nie jeżdżę, miałam zacząć po połogu, ale kłopoty ze zdrowiem nie pozwalają. Od roku jeździ Ola, dziś koń czy 3 w te wakacje turnus półkolonii w siodle. Wiem, że przekonuję przekonanych, ale rok w siodle (plus karate) wyprostował nogi Oli z X-ów!!!


No ba! Mnie to w siodle wyrosły skrzydła icon_biggrin.gif
Wampir Basik
To i ja się zgłaszam ^_^ może jeszcze ktoś tu zagląda icon_razz.gif
Obecnie pracuję w stadninie i na razie uczę się do egzaminu na instruktora jazdy konnej (niestety dopiero teraz po 17 latach jazdy! trafiłam do porządnej stajni gdzie potrafią dobrze uczyć więc te wszelkie złe nawyki trzeba najpierw wyeliminować) i do kursu na hipoterapię icon_smile.gif
Synio też załapał bakcyla, więc powiedzmy, że mi się udało dziecię icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Wampir Basik @ Tue, 09 Sep 2014 - 16:18) *
Synio też załapał bakcyla, więc powiedzmy, że mi się udało dziecię icon_biggrin.gif


To fajnie, bo jeździectwo jest strasznie sfemizowane, brakuje chłopaków icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.