To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bajka SAMOLOTY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alcia
Jak ktoś się na siłę wybiera niech zrezygnuje czym prędzej a kasę wyda na lody. NUDAAAAA
Naprawdę pół dużej sali kinowej było znudzone bo ja to się nie liczę ale choc nadrobiłam wykasowywanie w telefonie starych smsów icon_wink.gif
Moje dzieci średnio ale bez rewelacji. Na pewno nie jest to godny następca AUT i nie umywa się do tego.

Bardziej polecam SMERFY2 icon_smile.gif

ewela
podpisujÄ™ siÄ™ pod Smerfy2:-)
agnese
czyli mgę być zadowolona, że moje dziecko wybrało smerfy icon_smile.gif
Honey*
ide za chwile na smerfy z corka
moko.
Ooooo a my z naszym 3,5 latkiem chcemy pójść na samoloty...
Filip_inka
mój Filip tez się upiera, ze chce isc na samoloty ale może jeszcze go jakos przekonam, żeby zmienil zdanie....
na smerfy tez siÄ™ wybieramy
alcia
Ja nie upieram sie, ze film do bani bo może komuś się spodoba. Ale ja jako rodzic chodzacy nawet często do kina na bajki wynudziłam sie, spoglądałam na zegarek kiedy koniec.

Film reklamowany jako komedia ma może jeden smieszny moment. Myslałam, że zostanie wprowadzone nawiazanie do aut w postaci epizodu złomka lub zygzaka, ale nie ma nic takiego.

Ten samolot, którego imienia nie mozna zapamiętac (Dusty) nie ma kolegi w sensie takiego jak złomek czy osioł Shreka, którzy w pewnym sensie napędzają akcje, gagi itd.

Dla mnie po szumnych zapowiedziach ocena filmu to - 3.

Smerfy mają akcje, smieszne gagi, trzymają w napięciu, zwroty akcji, dzieci się smieją, lepsze nawet (jak dla mnie) niż część pierwsza.

celin
CYTAT(alcia @ Sat, 17 Aug 2013 - 21:41) *
Smerfy mają akcje, smieszne gagi, trzymają w napięciu, zwroty akcji, dzieci się smieją, lepsze nawet (jak dla mnie) niż część pierwsza.

To samo usłyszałam dzisiaj od moich corek po wyjściu z kina. Ja nie oglądałam (spacerowałam z najmłodszym po galerii 29.gif ) ale one z tatą poszły i wszyscy wyszli baaaardzo zadowoleni.

agnese
alcia wg mnie też smerfy 2 lepsze od jedynki
alcia
Mój 3-latek zaśmiewał się na Smerfach i stał się ich fanem. Na Samolotach musiałam go zagadywac bo nudził się na poczatku strasznie.

Jeden chłopiec obok cały czas do matki mówił : Mamo kiedy możemy isć ? Mamoooooo idziemy co ??? Mamo !!!!
aga_dabkowa
Kurcze, a mojemu 5-latkowi samoloty bardzo się podobały........... icon_smile.gif
Pogoda
Mam wrażenie, że te tytuł wątku nieco na wyrost (inna sprawa, że chyba bardziej by pasowł do "Kącika Kulturalnego"

W mojej opinii "Samoloty" nie różnią się poziomem od większości wyprodukowanych w ostatnich latach bajek filmowych - ani na plus ani na minus. Od toku regularnie chodzę do kina na większość bajek, które wypuszcza Disney i Dreamwork i zdecydowanie nie nudziłam się i nie spoglądałam na zegarek icon_wink.gif.

Chyba nie jest tak, że "przereklamowane" - po prostu dobrze reklamowane, jak każda produkcja Disney'a... Że słabsza od wspomnianych "Aut" - pewnie słabsze nieco, ale żeby beznadziejne... No tu się zgodzić nie mogę. Akurat moim córkom (dla przypomnienia - 3 lata i 4,5 roku) samoloty podobały się bardziej niż Smerfy 2. trzylatka na Smerfach 2 chciała wychodzić po godzinie - kompletnie jej nie wciągnęły. Samoloty obejrzała do końca w skupieniu. Lilka obejrzała oba filmy, ale samoloty żywo komentowała po wyjściu z kina a o Smerfach nie miała nic do powiedzenia - to dla mnie konkretny wyznacznik...

Zauważyłam, że najgorsze co można samemu sobie zrobić przed pójściem na film to się na cokolwiek "nastawić". W 90% takich wypadków człowiek wychodzi z kina rozczarowany icon_wink.gif.

Upgrade 1: kilka dni po obejrzeniu "Samolotów" Lila nadal biega warkocząc i wołając: "elllll Czupakabrrrra!!!"

Upgrade 2: dodaję po konsultacji, że mojemu małżowi też się podobało.
Filip_inka
Dzis zabrałam na Smerfy mojego 5,5 letniego Filipa i jego pol roku starszego przyjaciela. Film im się podobal ale podobnie jak corka Pogody zbyt wiele nie mówili o tym po wyjściu.
Na samoloty Filek bardzo chce isc wiec zobaczymy czy podpisze się pod wiekszoscia czy będę mile zaskoczona:) a najbardziej będę oczywiście ciekawa opinii Filka
pesciorka
CYTAT(aga_dabkowa @ Sun, 18 Aug 2013 - 23:28) *
Kurcze, a mojemu 5-latkowi samoloty bardzo się podobały........... icon_smile.gif

I mojemu 9-latkowi podobały się samoloty , był sam więc ja się nie wypowiem icon_biggrin.gif
katarakta
Ja dzis bylam z synem (6.5 roku) i tez nam sie podobaly. Nie powiem na poczatku sie ponudzilam ale potem bylo juz fajnie.
Niedlugo idziemy na Smurfy2, ale najpierw musimy 1 czesc obejrzec icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.