To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

in vitro transfer trudna decyzja POMOCY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

misiaagusia
Prosze o pomoc! Mam 41 lat i miesiac temu przystapilam do programu in vitro wystymulowano 4 jajeczka 2 sie zaplodnily mialam podejsc do transferu 10 sierpnia ale niestety dostalam infekcji gardla i musialam brac antybiotyk, zostala 1 blastocysta ktora zostala zamrozona, wczoraj bylam u gin. i przepisal mi od razu leki zeby byl transfer tylko 1 mrozaczka i tu jest problem bo ja chce przystapic jeszcze raz do stymulacji in vitro bo 1mrozaczek to malo a jesli przypuscmy by sie udalo to w moim wieku poxniej in vitro nie wchodzi w gre jesli bym chciala miec wiecej dzieci moje AMH teraz 0,6 a pozniej nie wiadomo czy bede miala jeszcze jajeczka poniewaz juz teraz bylo ciezko ze stymulacja a gin sie uparl ze w tym cyklu mam przystapic do crio ze to bardzo ladna blastocysta ze z niej bedzie ciaza i ze jesli teraz sie nieuda to wtedy moge przystapic jeszcze raz do stymulacji. Nie wiem co robic!
monaliza
zrób co lekarz sugeruje
żadna z nas nie podejmie tej decyzji za Ciebie
ani nie jest pewne że ten transfer się uda ani to że następna stymulacja będzie lepsza od poprzedniej
zwłaszcza że organizm powinien odpocząć mieędzy stymulacjami, to jest bardzo duże obciążenie dla jajników
Klara.
Zgadzam siÄ™ z monalizÄ….
Sama musisz podjąć decyzje, zastanów się milion razy nad tym, porozmawiaj z lekarzem icon_smile.gif
Zostań Rodzicem
[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.