Dzisiaj ze zdziwieniem zauważyłam, że maluchy w inny sposób ładują mi się na telefonie. Najpierw się ucieszyłam, bo obsługiwanie normalnej wersji forum na małym ekraniku było ciężkie, no a poza tym wielkimi krokami zbliża się moment, gdy google zacznie ciąć wszystkie nie zoptymalizowane do przeglądarek mobilnych strony. Ale po pierwszej radości mina mi trochę zrzedła, bo średnio czytelne jest forum w tej formie. Owszem lepiej działają takie rzeczy jak klikanie na mały obiekt, bo jest automatycznie wtedy powiększany. I grafiki wszystkie widać, co też mnie najpierw ucieszyło, bo lubię używać ikonki "przejdź do ostatnio czytanego postu", z której nie mogła wcześniej na telefonie korzystać, ale o zgrozo teraz widzę też wszystkie avatary, paski i inne ozdobniki.
No i tu jest meritum mojego postu, droga nasza administracji, czy może są jakieś plany zoptymalizowania tego, gdyby się tak dało to ograniczyć, poprzycinać byłoby duuuużo bardziej przejrzyście.
Czytając forum na kompie nie zwracam uwagi na te wszystkie "szlaczki", ale na telefonie to po prostu totalnie zaciemnia mi obraz. Na dokładkę, z tego co widzę, nie ma dwóch wersji strony, czyli strony m i bez m, żebym sobie mogła otworzyć w poprzednim formacie, więc nie mam wyboru icon_sad.gif.

A i jeszcze przy okazji. Gdy otwieram forum na telefonie wczytuje mi się nieustanie wiadomość "Mojego asystenta", ale bez skutecznie - cóż tam jest za komunikat - na kompie nic nie mam