To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla przedszkolaków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Twist
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem i zwracam się do Was Rodziców o pomoc icon_smile.gif

Otóż za 2 tygodnie dzieci (bliźniaki - chłopiec i dziewczynka) mojego przyjaciela mają urodziny, na które zostałem zaproszony, bo planują oni jakąś super zabawę z magikiem, przebierankami itd., a że dzieciaki znam od narodzin to nie mogłem odmówić pokazania się na ich urodzinach.

Dzieci chodzą do przedszkola i mam problem z wyborem prezentu dla nich. Naczytałem się sporo o zabawkach edukacyjnych i pomyślałem, że wybiorę coś w tym stylu. Pytanie moje czy te zabawki są faktycznie dobre dla dzieci, czy faktycznie pomagają im się rozwijać i czy dzieciaki po prostu się nimi bawią?

Mieszkam w dosyć małej miejscowości więc zamawiać będę przez internet, więc prosiłbym Was o doradzenie czym się kierować wybierając takie zabawki. Może to też głupio zabrzmi, ale chciałbym się zmieścić w 100zł na jedno dziecko icon_razz.gif
Chłopak jest bardzo żywy i zawsze go wszędzie pełno, dziewczynka jest bardziej spokojna.

Co myślicie o tym dla chłopca:
[edit: moderacja] - to chyba pasuje dla każdego icon_razz.gif


albo coś z czego ja bym się ucieszył icon_smile.gif
[edit: moderacja]

Dla dziewczynki:
[edit: moderacja]

Mam nadzieję, że za dużo nie namieszałem i zdążę coś jeszcze w tym tygodniu wybrać.
Z góry dzięki i pozdrawiam icon_smile.gif
szeklanka
dla chłopca i dziewczynki poszłabym w różne gry - Trefl ma bardzo fajne serie z dopasowywaniem zwierzaków itp
zawsze dobrze sprawdzają się klocki (duplo,lego), nie wiem w jakim wieku dzieci bo co innego przedszkolak lat 3 a co innego lat 6. U nas królują zabawki z seri Playmobile - cenowo cała gama
playdoh są fajne, gitara czy teleskop to już musisz mieć pewność że trafisz w gust i upodobonia - to tak na szybko
w tej cenie to na prawdę można kupić bardzo dużo fajnych rzeczy icon_smile.gif
Twist
Dzieciaki skończą 5 lat. W sumie jak tak pomyślę, to ja zawsze lubiałem bawić się klockami lego icon_razz.gif Więc może wybiorę coś z tego, tylko znowu na co się zdecydować, jakieś zamki czy roboty do składania dla chłopaka to łatwo wybrać, a dla dziewczynki?
Pogoda
Nie widzę powodu, żeby nie można kupić dziewczynce po prostu zestawu lego - takiego jaki kupiłabyś chłopcu. Jeśli z jakichś powodów roboty odpadają, no to już zamek na pewno można. Ponadto są farmy, zoo itp...
szeklanka
nie szufladkuj się, że dla chłopaka łatwo bo roboty icon_wink.gif mój np bardzo lubi właśnie wspomniane przez Pogodę zoo icon_smile.gif
a jego koleżanka uwielbia jego autka icon_wink.gif tak więc sugeruję zestaw mocno uniwersalny - po prostu dziecięcy icon_smile.gif
SmartBoy_pl
Ja zawsze stawiam na zabawki które "coś" wnoszą i w jakiś sposób pobudzają wyobraźnię,kreatywnosć naszego dziecka. Klocki,puzzle,kolorowanki- będą jak najbardziej wskazane.
Tira
Podobnie jestem zdania że zabawki powinny rozwijać dzieci. Przyjżyj się książeczkom edukacyjnym [ edit moderacja , powód-reklama]. Zawierają klocki ukłądające się w rozwiązanie także dzieci mogą same sprzwdzić prawidłowe odpowiedzi.
marta_29
Za bardzo ciekawe uważam różnego rodzaju zabawki elektroniczne, dzieci się nimi interesują, lgną do tego typu rzeczy. Mój synek dostał ode mnie np. [ edit moderacja , powód-reklama] i bawi się nim bardzo często. Jego ulubioną zabawką jest też taki [ edit moderacja , powód-reklama]
tantum
planszówka najlepsza, może jakieś proste monopoly ? icon_smile.gif
karina22
CYTAT(tantum @ Tue, 15 Apr 2014 - 00:06) *
planszówka najlepsza, może jakieś proste monopoly ? icon_smile.gif

No to jest dobry pomysł icon_wink.gif Można tak zrobić. A może jakieś zwykłe zabawki kupić? Dzieci się cieszą z tego, że dostały coś i ktoś o nich pamięta icon_smile.gif
Jania_K
CYTAT(tantum @ Tue, 15 Apr 2014 - 00:06) *
planszówka najlepsza, może jakieś proste monopoly ? icon_smile.gif

Też wolę gry planszowe ale dzieci teraz są już tak zaawansowane technologiczne, że dla niektórych planszówka nie będzie trafionym prezentem. Gdy znajomi i rodzina pytają się, co kupić Nicoli, odpowiadam: byle nie Barbie ! icon_razz.gif Zbankrutuję dokupując dodatki. Wolę ciuszki, kolorowanki ale mała wdaje się w tatę i chyba [edit: moderacja] to będzie przyszłe centrum prezentowe.
Dora29
A może jakieś zabawki drewniane? te są przynajmniej w pełni bezpieczne, ekologiczne no i wpływają na rozwój maluchów. Ja na przykład nie cierpię elektronicznych bubli, które nudzą się moim dzieciakom po 5 minutach.
Cobipl
Wszystko zależy od preferencji dziecka. Jeśli dziewczynka lubi się bawić samochodzikami, to nie widzę w tym nic złego. Ważne by dzieci rozwijały swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.
malinkakate
Moim zdaniem rewelacyjnym pomysłem jest [edit: moderacja] . Mojemu synkowi zafundowała babcia taka atrakcję i dzieciaki były po prostu zachwycone!!
alutka80
Puzzle puzzle puzzle icon_biggrin.gif
Super_mamuska
Teraz też otwiera się dużo sal zabaw - miejsc z kulkami, zjeżdzalniami i panią, która wszystkim moderuje przez kilka godzin i czuwa nad kilkorgiem dzieci. Świetna sprawa, bo nie trzeba organizowac tego samemu w domu i poświęcać, czas, pieniądze i myślec nad atrakcjami, ktore i tak nie zrobią na dziecha takiego wrażenia jak pokój pełen kolorowych kulek icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi
A ja bym postawiła na kolorowy zestaw fajnych kredek np. Bambino, plastelin, bloków i innych cudów z krainy fantazji, żeby dziecko mogło sie wyzyć kreatywnie. icon_smile.gif
misiekpysiek
Ja mieszkam na bardzo fajnym osiedlu - osiedlu zamkniętym gdzie każdy z nas ma swoje mieszkanie ale wspólną bramę. Pomyślałam z innymi mamami abyśmy się złożyły i kupiły dzieciakom na dzień dziecka coś w stylu: [edit: moderacja] bo nie mamy dla maluchów niczego do zabawy na naszym "placu zabaw". Proszę powiedzcie, czy macie coś takiego u siebie na działce/osiedlu/przed blokiem?icon_smile.gif Badam rynek i opinie icon_smile.gif
ulka3
tez kupilabym gry :)chociaz teraz to i tablety dostaja hehe
Lidiana
Hej,
jeśli chodzi o prezenty dla przedszkolaków, to ja też kiedyś robiłam i zamawiałam [edit moderacja -powód reklama] ,
Dzieciaki i rodzice siÄ™ cieszyli icon_smile.gif
Fiefiora
CYTAT(Lidiana @ Thu, 24 Sep 2015 - 21:00) *
Hej,
jeśli chodzi o prezenty dla przedszkolaków, to ja też kiedyś robiłam i zamawiałam [edit moderacja -powód reklama] ,
Dzieciaki i rodzice siÄ™ cieszyli icon_smile.gif

Okropne te rzeczy i jakie drogie.
Jak już to lepiej gdzie indziej takie rzeczy kupować.
ph05
A co myślicie o zabawkach zdalnie sterowanych? Czy taki prezent się sprawdzi?
Tuni
Fiefiora 06.gif , i dzięki za czujność icon_smile.gif
betka28
synek mojej siostry niedawno miał urodziny i długo się zastanawiałam co mu kupić. Zabawek i ubranek ma aż po sufit więc bez sensu kupować kolejne. Rowery, konsole też ma, a z resztą takie droższe prezenty to mogą rodzice kupować a nie biedna ciocia 06.gif zdecydowałam się po prostu na ściągnięcie mu na przyjęcie Teatru Kamaleon, wszystkie dzieciaki się świetnie bawiły a Michałek powiedział, że to były ego najlepsze urodziny icon_biggrin.gif
agnese
a zaproszenie teatru to groszowa sprawa ... hmmm....
Teatr_Kameleon
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli byli grzeczni:)

Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych!

Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów.
savona
Gry planszowe dla przedszkolaka to moim zdaniem świetny pomysł, bo nie tylko jest świetną zabawą, ale również świetnie angazuje całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. A co do zabawek sterowanych, to w zależności od dziecka. Znam przypadki, że starczyło 10 minut i było po zabawce - wielki płacz i rozpacz:(
Imortha
Moim zdaniem klocki są zawsze trafionym prezentem. Ja sama ostatnio z okazji Mikołajek podarowałam dzieciakom [przypominam że reklamy na portalu są płatne! -moderator ] i były zachwycone.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.