To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Weekend z dzieckiem w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

peach
Gdzie spędzacie czas ze swoimi dziecmi w Krakowie. Zabrakło mi pomysłów na weekend z dzieckiem. Byłam już ze swoim synem w zoo, parku wodnym, we wszystkich krakowskich parkach, na kopcu Kraka i Kościuszki, chodzimy też od czasu do czasu do kina. Ostatnio byliśmy w Grotesce na ,,Czerownym Kapturku''. Przedstawienie nam się podobało więc jeszcze mamy w planach wybrać się do tego teatru za miesiąc. A Wy jakie macie ulubione miejsca w Krakowie, gdzie spędzacie czas z dzieckiem? Tutuły spetakli, imprezy dla dzieci miło widziane.

Pozdrawiam serdecznie
Palbena
To ja polecam ogród botaniczny, park lotniczy i jeżeli dziecko ma więcej niż 3 lata muzeum technologii.
Hermia
Muzeum Etnograficzne na Pl. Wolnica. Co miesiÄ…c organizujÄ… sobota-niedziela warsztaty dla dzieci.
sinokoperkowa
Koniecznie odwiedźcie Muzeum Inżynierii Miejskiej na św. Wawrzyńca. Moja dwójka była była zachwycona, ciągle pytają kiedy znów tam pójdziemy, a ja jestem zachwycona, że wreszcie coś ich tak zainteresowało icon_smile.gif
jaAga*
Teraz ja się wybieram na weekend do Krakowa, córka - lat 11, głodna wrażeń - prosze mi powiedzieć gdzie te wymienione przez Was Muzea (technologii, etnografii, inżynierii miejskiej) są? Będziemy od rana w przyszły piatek do popołudnia w niedzielę, jedziemy same, więc będziemy bez samochodu - pomożecie mi to jakoś zorganizować logistycznie? czym gdzie dojadę?
April.
JaAga, ja byłam z Marcinem w Krakowie tydzień temu. Polecam Ci ( oprócz zwiedzania ) Ogród Doświadczeń
https://www.ogroddoswiadczen.pl/ Super miejsce !
Z dojazdami raczej nie poradzę, ale komunikacja miejska jest bardzo przyjazna i ja jeżdzilam bez zadnych problemów, wczesniej sprawdzając połączenia w internecie.
jaAga*
Dzięki!
bb
a gdzie bedziecie mieszkac?
jaAga*
A tego właśnie jeszcze nie wiem, musze dopytać, bo prawdopodobnie zostaniemy odebrane z dworca icon_wink.gif.
Ja siÄ™ w centrum nawet jakoÅ› orientujÄ™, gorzej z resztÄ… miasta icon_wink.gif.
gilly
Doradzicie gdzie mozńa smacznie zjeść?
p_plan
Wybierzcie się do restuaracji Avangarda. Restauracja praktycznie w centrum, o rzut beretem od starego miasta. Kuchnia głównie polska, chociaż są również elementy kuchni międzynarodowych. Tak więc każdy może tam znaleźć coś dla siebie.
W menu znajdzie się również jedzenie regionalne jeśli chcielibyście spróbować czegoś co można zjeść jedynie w Krakowie icon_smile.gif

Najbardizej opłaca się tam wybrać w godzinach od 12 do 16. W tym czasie można spróbować dania dnia w ramach lunchu.
https://www.restauracjaavangarda.pl/
kajaa
Teraz pootwierali te nowe parki trampolin, jak była u mnie rodzina z dziećmi, to tam się najlepiej bawili icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.