To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupujecie karme dla psów?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Nasz szczenior puści nas z torbami;) , tak dużo j. Acana w sklepie zoologicznym bardzo droga przy jednym psie to jeszcze nie był taki problem, w przypadku dwóch kwota robi sie porażająca. Podrzućcie prosze namiary na jakiegoś dostawce internetowego z przyzwoitymi cenami.
Agnieszka_82
Semi ja zawsze sprawdzam na allegro. Nie zawiodłam się jeszcze. Często kupuję jeszcze w Krakvecie ale zdarzyły się obsuwy z terminem dostawy. Wcześniej była też Telekarma. Szczerze to ja patrzę po prostu w którym sklepie/ allegro jest najtaniej icon_smile.gif
Kaszanka
Sprawdziłam różne i telekarma jest u nas number one icon_wink.gif I cenowo i czasowo, błyskawicznie działają.
ajakielka
U nas AlleZoo, ale ja kupuję dla kota, nie mam porównana dla psa. Sprawdź semi ceny, dostawa zawsze bardzo szybka. Mogę polecić.
Magnezja
Ja kupuję na zooexpress.pl i do tej pory nie miałam powodów, żeby narzekać. Nie wiem czy w innych sklepach tak jest ale tu za ileś tam wydanuch PLN dostaje się punkty, które potem wymieniam na drobiazgi dla psiaków.
Z Telekarmy korzystałam wcześniej ale miałam problemy z dostawami. Wiem, że to raczej wina firmy kurierskiej a nie samego sklepu, no ale uraz pozostał.
karoleenka
Ja robie zakupy w zooplusie i korzytam z ich promocji - zbiera się również punkty, które potem wymieniasz na wybrane rzeczy. Dostawa gratis powyżej 99 zł - ale sie długo czeka ok 5 dni na dostawę bo rzeczy jadą z Niemiec.
Czasem swiatkarm ma świetne promocje

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.