To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prosze o kciuki za moją mamę

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
Dziewczyny proszę potrzymajcie kciuki za moją mamę. Moja mama choruje do młodych lat na nerki. Jednak wyniki krwi i moczu bardzo sie jej pogorszyły. 20 listopada ma wykonać kolejną serię badań. jezeli wyniki pograszą się lub będą podobne to mamie grożą dializy. Podtrzymajcie ckiuki za dobre wyniki bardzo Was proszę. 20-ego dowiem się , czy mama będzie dializowana.
IzaS
Trzymam mocno &
mariola233
trzymam b.mocno &
malgosia1968
i ja zaciskam &&&&&&&&&&&&&&& za wyniki
i zdrowia dla mamy życzę
dorsim
i moje kciuki macie &&&&
annad
Oby dializy nie były konieczne! Trzymam kciuki za pozytywne wyniki!
malgosia1968
bel co u mamy, jakie są wyniki ?
Nitro
Bel, trzymam &&&&; dializy chemiczne czy otrzewnowe??? Te pierwsze bardzo obciążają organizm icon_sad.gif moja babcia miała przez 3 lata. Jak już była b. słaba, wyniszczony i nie było możliwości zrobienia dojścia (co trochę zapychaly się żyły, ciagle przetoki, zabiegi 41.gif ) okazało sie ze jest możliwość dializ otrzewnowych. Oczywiście wymaga to pewnych poświęceń, dbałości o higienę i odpowiedńiego miejsca, ale babcia przy nich naprawdę odżyła. Nie robiła sama ze względu na wiek, ale młodsze osoby sobie spokojńie radzą. I chyba po tych dializach jest szansa na przeszczep. Ja wciąż nie migę sobie darować ze otrzewnowe zaczęliśmy robić na koniec jej życia icon_sad.gif nikt nam nie powiedział ze można uniknąć chemicznych (nie wiem czy dobrze je nazywam - chemodializy?).
bel
Dziewczyny z caŁego serca dziękuję Wam za wspracie. Nzrazie wyniki są w normie i poprawily się mojej mamie ,ale nigdy niewiadomo - czy znowu coś się nie pogorszy. W nastepnym miesiącu mama bedzie miala kolejną kontrolę. Mam nadzieje, ze wyniki będą w normie. Narazie bez dializ, ale mama jest pod kontrolą nefrologa i od wynikow bedzie zalezec czy beda dializy.
bel
Proszę o mocne kciuki dla mojej mamy. W zeszłym roku w grudniu mama dowiedziała sie,ze ma bardzo złe wyniki moczu i krwi. Ma niewydolność nerek . Tak jakby nerki już nie pracowały, choć jedna jest jeszcze sprawna. Mama ma mieć pogłębioną diagnostykę na tzw. ziarnicę. W lutym tego roku ma mieć zrobione dwa oznaczenia na świadczące o tym , czy jest rak czy tez go nie ma. Proszę o kciuki kobietki. Bardzo boimy się, ze mama przez niewydolność może być jeszcze bardziej chora. Proszę o dobre fluidy by mamie wyszły dobre wyniki z pogłębionej diagnostyki.
milutka
Bel trzymam kciuki !

bel
Proszę dziewczyny o dobre myśli dla mojej mamy. W lutym pobrano mamie materiał do zbadania na obecność raka. Mama narazie jest w sanatorium. W zeszłym tygodniu miała nieodebrany telefon ze szpitala. Proszę o kciuki i fluidy.
Mama boi się zadzwonić do szpitala w tej sprawie. Na początku kwietnia poznamy wynik. Trochę zaniepokoil mnie ten telefon. Proszę o fluidy.
Mariola***
Trzymamy, trzymamy. Przy takim wsparciu jak ma z Twojej strony będzie dobrze. Najważaniejsze to mieć taka osobę, która przytuli, wysłucha, opieprzy i potrząśnie jka trzeba.
chyka
Trzymam mocno icon_smile.gif
las
Posyłam moc ciepłych myśli i trzymam kciuki
bel
Dziękuję. Zacisnijcie dziewczyny kciuki. Jutro mama dowie się co z jej zdrowiem. Jutro wizyta u lekarza i będzie diagnoza.
misiekpysiek
Trzymam gorąco i mocno kciukasy!
las
Trzymam cały czas
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.