To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kozaki Lasocki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Warto? Podobaj─ů mi si─Ö modele. S─Ök w tym, ┼╝e s─ů u nas dost─Öpne wy┼é─ůcznie w CCC, a sklep ma kiepsk─ů opini─Ö, je┼Ťli chodzi o reklamacje. I si─Ö zastanawiam.
semi
mam kilka par, w tym zimowe(ale nie kozaki, tylko traperki), dziecko m┼éodsze tak┼╝e nosi, wg mnie to sa bardzo dobre buty. Nosz─Ö od lat. Kiedy┼Ť mia┼éam ukochane czarne lakierki przed kolano-takie w typie glan├│w, nosi┼éam chyba z 5 lat, intensywnie bardzo.
pesciorka
Moja koleżanka od lat kupuje buty Lasocki w CCC i zawsze była bardzo zadowolona icon_smile.gif
mlovea
ciesz─Ö si─Ö (tym bardziej, ┼╝e w moim miasteczku jest male┼äki wyb├│r porz─ůdnych but├│w)
dzi─Öki
jutro id─Ö przymierza─ç icon_smile.gif
netty5
Ja kupi┼éam raz kozaki Lasockiego i 2 razy je reklamowa┼éam . Kozaki le┼╝a w szafie i to s─ů pierwsze i ostatnie buty Lasockiego jaki kupi┼éam.Z reklamacj─ů w CCC koszmar 21.gif 21.gif 21.gif
mlovea
buuuu icon_sad.gif
tak to jest, jak człowiek o opinie pyta icon_wink.gif

c├│┼╝, czekam na kolejne icon_smile.gif
Agnes-3
Mam 3 pary, maz dwie ,bez zastrzezen
netty5
eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

MLOVEA mi po prostu po kilku dniach od┼éama┼é sie ten "dzyndzelek" zamka za kt├│ry ┼éapiesz ┼╝eby zapi─ů─ç i bez niego zapinanie buta by┼éo bardzo trudne i wymaga┼éo posiadania paznokci. Posz┼éam zareklamowa─ç.Czeka┼é─ům 2 tyg. na decyzj─Ö rzeczoznawcy a potem tydzie┼ä szuka┼éam w kt├│rym sklepie sa moje buty bo przez pomy┼ék─Ö odes┼éali do innego sklepu w tym mie┼Ťcie. Buty ladnie naprawione. Po ok. 2 tyg. sytuacja powt├│rzy┼éa sie przy tym samym bucie.Z┼éo┼╝y┼éam kolejn─ů reklamacj─Ö z zaznaczeniem w odpowiedniej rubryce ┼╝e prosz─Ö o zwrot pieni─Ödzy lub wymian─Ö but├│w bo przez te reklamacje nie mam w czym chodzi─ç w mr├│z i chcia┼éabym sobie kupi─ç nowe buty.Po 2 tyg. dosta┼éam te same buty naprawione. Po kolejnych 2-3 tyg. od┼éama┼éa si─Ö taka ozdobna klamra kt├│rej brak jest bardzo widoczny.Z┼éo┼╝y┼éam reklamacj─Ö ze stanowczym ┼╝─ůdaniem zrotu pieni─Ödzy lub wymian─Ö but├│w..I........dosta┼éam buty z powrotem z wymienion─ů klamr─ů na inn─ů ,podobn─ů do poprzedniej 21.gif 21.gif 21.gif kt├│ra odpad┼éa po kilku dniach bo po prostu nie pasowa┼éa do mocowania(paska). Da┼éam ju┼╝ sobie spok├│j bo za ka┼╝d─ů reklamacj─ů musia┼éam jezdzi─ç do innego miasta bo w moim nie ma CCC.Wiec kozaczki le┼╝─ů w szafie i s┼éu┼╝─ů do spacer├│w po lesie , na boisko i takie tam.....
Acha wieć jednak były 3 reklamacje.
mlovea
CYTAT(netty5 @ Mon, 04 Nov 2013 - 21:53) *
eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

U nas jest jeden CCC. Sprawa z reklamacjami u nich trafi┼éa do rzecznika praw konsumenta (powiatowego), by┼éy jakie┼Ť grupowe zg┼éoszenia. Nie wiem, czy po tym co┼Ť si─Ö poprawi┼éo.
W Deichmannie za┼éatwiaj─ů od r─Öki - kasa albo nowe buty z p├│┼éki do wyboru.

To ja sobie kupi─Ö bez klamerek icon_wink.gif
Basia
Od lat kupuję kozaki Lasockiego w CCC i zawsze jestem zadowolona, nie musiałam ich nigdy reklamować.
A co do reklamacji w CCC to w ub. roku zdarza┼éo mi si─Ö 3 razy reklamowa─ç buty syna i za ka┼╝dym razem uwzgl─Ödniono reklamacj─Ö i mogli┼Ťmy wymieni─ç na nowy towar, wi─Öc mo┼╝e te reklamacje to zale┼╝─ů od danego sklepu?
Nessi
Moje pierwsze buty Lasockiego u┼╝ytkuj─Ö od 2 tyg. Ja raczej z tych "na p┼éasko" chodz─ůcych, bo w innych mi niewygodnie, ale Lasocki zmieni┼é wszystko. Moje koturny s─ů mega wygodne.
moko.
Mam dwie pary, ale kupowałam w sklepie Lasockiego, a nie w ccc.
Szczerze m├│wi─ůc jako┼Ťciowo nie s─ů z┼ée, ale tez nie powalaj─ů...

Kaszanka
Mam szpilki Lasockiego ju┼╝ 6 lat, nosz─Ö okazjonalnie ale ci─ůgle wygl─ůdaj─ů jak nowe.
Kozaki zesz┼éej zimy wyrzuci┼éam po jednym sezonie. Nie do┼Ť─ç, ┼╝e s├│l w┼╝arla si─Ö w but to na dodatek zepsu┼é si─Ö zupe┼énie zamek. Tak samo by┼éo rok temu. W tym roku na pewno nie kupi─Ö, bo rzucam sk├│r─Ö icon_wink.gif i szkoda paru setek na par─Ö miesi─Öcy noszenia.

mlovea
Wesz┼éam dzi┼Ť na FB CCC i Lasocki, wpisy skutecznie zniech─Öci┼éy mnie do zakupu. Mo┼╝e gdybym mia┼éa salon Lasockiego pod nosem... Buuu, u nas jest taki ma┼éy wyb├│r, ledwie trzy sklepy z porz─ůdnymi butami, reszta sama taniocha icon_sad.gif
Dzi─Öki dziewczyny.
A takie ┼éadne maj─ů wi─ůzane, buu...
mlovea
Kupiłam! Ale Marco Tozzi. Nie znam, nie miałam, okaże się icon_smile.gif Wkleję link wieczorem.
szczurki2
Zakupy w CCC to dla mnie jaki┼Ť koszmar. Reklamacje sanda┼é├│w z cztery razy mi je skaljali. Oddali we wrzesniu. hahah.
Kozaki tez u nich musiałam reklamowac .Tez porażka.
Ale dzieci─Öce nie kog─Ö narzeka─ç . Jako┼Ť tymczasem bez zastrze┼╝en.
tita10
Z lasockiego posiadam g┼é├│wnie buty na p┼éaskim, wiosenno-jesienne. JEdne u┼╝ywa┼éam chyba z 4lata i kompletnie nic si─Ö z nimi nie dzia┼éo, super s┼éu┼╝y┼éy. W zeszlym roku na wiosn─Ö kupi┼éam kolepjne, u┼╝ywam ich do┼Ť─ç cz─Östo i za specjalnie nie dbam i s─ů nie do zdarcia. Nigdy z tej firmy but├│w nie reklamowa┼éam.
pomidorro
posiadam par─Ö par but├│w Lasocki i s─ů ok. Teraz mam buty na wiosn─Ö -jesie┼ä- to 3 rok intensywnego uzywania i chyba ostatni ( zacz─Ö┼éy przecieka─çicon_sad.gif ) ...kupie tej firmy czekaj─ůc na przeceny np. sanda┼éy sk├│rzane we wrze┼Ťniu kupi┼éam za 29 z┼é ..... teraz musz─Ö si─Ö wybra─ç po jesienne.
Raz reklamowałam w CCC buty Alicji- po dwóch tygodniach dostałam zwrot kasy- więc bez zastrzeżeń.
annad
Przyznam, ┼╝e mam kilka par but├│w z CCC a dok┼éadniej Lasockiego i nigdy nie musia┼éam reklamowa─ç. Raz kupi┼éam "na si┼é─Ö" ...buty mi sie bardzo podoba┼éy ale noga cos za du┼╝a icon_smile.gif S─ůdzi┼éam, ┼╝e si─Ö rozejd─ů ale po 3 dniach pojecha┼éam aby odda─ç i nie by┼éo problemu ze zwrotem pieni─Ödzy.
MamaJulki
Ja miałam kozaki Lasockiego i niestety przeciekały :/

Poza tym tego lata obieca┼éam sobie, ┼╝e ju┼╝ nigdy nic nie kupi─Ö w CCC - w┼éa┼Ťnie za cwaniactwo.
Kupi┼éam sanda┼éy z promocji, po czym stwierdzi┼éam w domu, ze jednak nie dam rady chodzi─ç w japonkach... nast─Öpnego dnia chcia┼éam je odda─ç ale nie by┼éo mowy o zwrocie, jedynie wymiana. 2 h zmarnowa┼éam na chodzeniu po sklepie i szukaniu czego┼Ť na si┼é─Ö, dla siebie, dla dzieci... koszmar... by┼éam tak w┼Ťciek┼éa a przy okazji g┼éodna i zm─Öczona, ┼╝e powiedzia┼éam do┼Ť─ç.
mama_do_kwadratu
Moje kozaki z Lasockiego mia┼éy atrakcyjn─ů cen─Ö, ale ta jako┼Ť─ç... Hmmm... Mimo ┼╝e o nie dba┼éam, szybko si─Ö zdeformowa┼éy i przecieka┼éy.

rysa154
W ccc oddawalam nie raz,kiedy┼Ť bylo 30dni a teraz 7.zauwa┼╝y┼éam jak placilam za kozaki lasocki:)

Za 300.czy 350zl trudno kupic sk├│rzane kozaki,wi─Öc i jako┼Ť─ç pewnie ┼Ťrednia(chocia┼╝ mamy stamt─ůd kilka par i sa w.miar─Ö.)
Jednak moje kozaki i tak po sezonie sa tragiczne,wi─Öc wol─Ö wyda─ç mniej i kupic za rok nowe be ┼╝alu
annad
W miniona sobote wyszłam z CCC z kozakami Lasockiego...czas pokaże czy po zimie wystawie pozytywna opinię icon_smile.gif
mamaani
Buty s─ů naprawd─Ö ┼éadne. Ka┼╝dy narzeka na jako┼Ť─ç zapominaj─ůc o odpowiedniej piel─Ögnacji. mam buty sk├│rzane z lasockiego ju┼╝ 3 sezon. Kwestia dobrej impregnacji i nie ┼Ťrodkami z CCC- bro┼ä Bo┼╝e. Dobre s─ů domowe sposoby, a dla mniej cierpliwych polecam impregnaty z kiwi albo z Isokoru . Sprawiaj─ů, ┼╝e woda nie przesi─ůka i dodatkowo mniej obuwie si─Ö brudzi.
Stella25
Mam kilka par Lasockiego w tym sanda┼éki 10 letnie, kt├│re ju┼╝ trosz─Ö zaczynaj─ů si─Ö pru─ç od ┼Ťrodka, ale nadal ca┼ékiem dobrze si─Ö trzymaj─ů. Nie zdarzy┼éao mi si─Ö, ┼╝ebym musia┼éa reklamowa─ç te buty.
Stella25
Kozaki te┼╝ mam 2 pary, kilka zim prze┼╝y┼éy, wi─Öc albo ja mam szcz─Öscie, albo to ca┼ékiem dobre buty s─ů icon_smile.gif
┼Ťrubka
Nie wiem czy ta marka nie jest przypadkiem przereklamowana, cz─Östo spotykam si─Ö z opini─ů, ┼╝e Lasocki sprawiaj─ů sporo problem├│w, szybko si─Ö niszcz─ů albo s─ů bardzo niewygodne.
Kotelka
Sama ostatnio przegl─ůda┼éam sobie co jest nowego w sklepach internetowych bo szukam dla siebie dw├│ch par but├│w na zim─Ö. Jednych bardziej eleganckich na wyj┼Ťcia do sukienki, drugich raczej wygodnych sportowych do pracy (szczeg├│lnie, ze nawet w zimie staram si─Ö chodzi─ç do pracy na piechot─Ö).
https://pantofelek24.pl/ser-pol-2-Kozaki-za-kolano.html
Spodobały mi sie te:

No a do biegania patrz─Ö na te

Martwi mnie tutaj jednak materia┼é. Co s─ůdzicie o nubuku na co dzie┼ä? Czy taki materia┼é b─Ödzie si─Ö dobrze nosil czy lepiej jest jednak sobie odpu┼Ťci─ç?
To jest wersja lo-fi g┼é├│wnej zawarto┼Ťci. Aby zobaczy─ç pe┼én─ů wersj─Ö z wi─Öksz─ů zawarto┼Ťci─ů, obrazkami i formatowaniem prosz─Ö kliknij tutaj.