To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wakacyjna Wioska Ustronie Morskie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cath
Jak w temacie. My w tym roku wybieramy siÄ™ tam po raz pierwszy icon_smile.gif
LidkaM
Miłe miejsce (bywam, to rzut beretem od Kołobrzegu). Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Dużo się inwestuje w poprawę infrastruktury (nie wiem, jak w tym roku będzie, w ubiegłym można było natknąć się tu i ówdzie na "place budowy", to może przeszkadzać). Plaża szersza i ładniejsza niż w Kołobrzegu. Jeśli jeździcie rowerami z Ustronia jest fajne połączenie (nowa ścieżka rowerowa wzdłuż morza) z Kołobrzegiem, można też pojechać w drugą stronę np. do latarni w Gąskach (tam ścieżki polbrukowej tudzież innej specjalnie przygotowanej nie ma, jest za to droga, rzaaaaadko wykorzystywana przez samochody. Jeśli jesteście samochodowi - tym łatwiej będzie się Wam ruszyć, jeśli pogoda nie będzie dopisywała. Jeśli traficie na ładną pogodę to ciężko będzie się Wam ruszyć z Ustronia (mnie się bardzo Ustronie podoba, nie czułabym potrzeby wyjeżdżania stamtąd) 06.gif
Główne ulice przejezdne, korków nie ma, trzeba uważać na pieszych, więc prędkość jazdy raczej niska. To dość mała miejscowość, przejazd z jednego końca do drugiego nie zajmie Wam zbyt dużo czasu.
Wg mnie dobry wybór.
cath
Lidka- dzięki za info. W Ustroniu bylam przelotem jakieś 17 lat temu. Znam za to Kołobrzeg (bywałam tam nawet 2-3 razy do roku) i Grzybowo.
Mam nadziejÄ™, ze pogoda nam dopisze icon_smile.gif
Inkusia
cath kiedy będziecie w Ustroniu?
Kitka*
My też byc może w tym roku tam wylądujemy, w ośrodku "Klimczok" 12-24 sierpnia.
Jeśli tylko dostaniemy się na PZN-owski turnus blagam.gif
cath
Inkusia- od 28 czerwca do 5 lipca
amania
Ja bardzo lubię Ustronie. Jeśli chcemy jechać gdzieś gdzie jest więcej atrakcji, to wybieramy właśnie Ustronie (zamiast Mielna, do którego mamy taką samą odległość). W razie kiepskiej pogody (tfu, tfu) mają tam całkiem niezły basen.
cath
A możecie polecić jakies restaracje z dobrym jedzeniem?
amania
My lubimy bardzo jedną "smażalnię", ale nie jestem pewna nazwy. Kojarzy mi się, że po prostu RYBA, ale pewności nie mam. KIedyś była taka fajna knajpka na ul. Okrzei (ostatni dom przed plażą), ale chyba już jej nie ma (ostatnio było zamknięte na cztery spusty).
Inkusia
Cath jakbyś miała ochotę na spotkanko to wymieńmy się tel. na PW. My będziemy od 2 lipca w Grzybowie ale do Ustronia też się wybieramy na wycieczkę icon_wink.gif Byliśmy w Ustroniu na basenie, fajnie było icon_smile.gif
Niestety knajpki z jedzeniem nie polecę bo jak byliśmy 2 lata temu to mieliśmy nocleg z wyżywieniem w Pensjonacie Anna.
Inkusia
cath a gdzie dokładnie będziecie nocować?
cath
Będziemy w wakacyjnej wiosce na Rolnej.
My do Grzybowa jeździmy od 4 lat, tym razem mała odmiana Ustronie właśnie.
cath
A więc polecam Wakacyjną Wioskę. Codziennie od 17-20 zabawy i animacje dla dzieci. Moje dziewczyny były zachwycone icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.