To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kończymy gimnazjum

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

irminka2
Żyjecie w ogóle Mamusie 1998 ?

Jak samopoczucie Wasze i dzieci przed testami?
Jakie plany po?

U nas zaczyna sie trochę nerwów, ale chyba i tak ja bardziej się przejmuję niż Wojtek.
moko.
O., nie przejmuje siÄ™.
Dziś leniuchował cały dzień...
Od jutra coś tam powtórzy,w święta odpoczywa.
Przejmuje siÄ™ ja i to strasznie.....

Plany po? Liceum...

i tyle.

Mlody nie wie co chce robić...
anetadr
Karolina trochę odpuściła przygotowania do egzaminów. Ale przynajmniej częściowo jest usprawiedliwiona. Jako laureatka konkursu matematycznego jest zwolniona z części matematyczno-przyrodniczej icon_smile.gif

Aneta
iff
hej i jak wyniki egzaminów gimnazjalnych ?
anetadr
Karolina chyba nienajgorzej: matematyka i nauki przyrodnicze - po 100%, j. polski - 94%, j. angielski - 98 i 83%. Najsłabiej historia i WOS - tylko 54%.

Aneta
moko.
u nas tez przyrodnicze słabo bo 57%, angielski 98%, polski 75%, matma 68% , wos i historia 61%. Szczerze to O., się w ogóle nie uczył... i jestem rozczarowana a on... no cóż mówi, nie ma źle. Odpuszczam jego naukę, od dawna wyluzowałam. Jutro młody zanosi dokumenty do szkoły...

p.s
z przedmiotów, które są brane do rekrutacji młody ma trzy piątki, jedną czwórkę i wzorowe zachowanie, wiec coś tam podniesie mu punktacja.

irminka2
No to w ogólnym rozrachunku Oskar ma tyle punktów co Wojtek. Wojtek zadowolony, ja oczywiście gadam,że mogło byc lepiej.
Do wybranej szkoły powinien się dostać.
irminka2
Listy ogłoszone, Wojtek dostał się do szkoły którą wybrał. icon_smile.gif

moko.
Oskar tez się dostał icon_smile.gif ale jego dziewczyna nie - wcale mi smutno z tego powodu nie jest icon_wink.gif (wredna jestem, wiem)

p.s
Oskar - LO - klasa biol-chem, z rozszerzonym ang i niemieckim.
irminka2
Wojtek wybrał sobie klasę o kierunku policyjnym.
Nie wie jeszcze czy będzie kiedyś starł sie o pracę w policji , ale mundur go pociąga icon_smile.gif.Utwierdziła go w tym szkolna psycholog, której w testach wyszło,że słuzby mundurowe to coś dla niego.

No i na dzień dobry 300 zł na mundur(szkoła mundurowa) i 390 zł na obóz integracyjny na który pojadą już 1 września. A gdzie podręczniki?
Same wydatki, już pominę milczeniem fakt,ze po drodze mam wesele starszego syna, więc portfel przez lato bardzo mi schudnie icon_smile.gif
Maciejka
OT: co by się z tym portfelem nie działo... Irminka, stęskniłam się za Tobą! icon_smile.gif
anetadr
Karolina też się dostała tam gdzie chciała icon_smile.gif.

Koledzy z klasy Karoliny też składali podania do szkoły mundurowej, ale z tego co słyszałam, to te mundury dużo droższe niż 300 zł.


Aneta
irminka2
Maciejko , jak mi miło, ja tez tęsknię za osobami z tych maluchów kiedyś, m.in . za Tobą icon_smile.gif.Zaglądam często , choć znacznie rzadziej się odzywam.
Może mi już nie wypada się ujawniać , albo zmienić nick na babcia Irminka icon_smile.gif.Moja wnusia ma 11 miesięcy.icon_smile.gif.

Żeby nie było tak całkiem OT - moje dziecko pojechało dziś na obóz rowerowy na Hel, przed wyjazdem zostało obmierzone coby można było mundur uszyć icon_smile.gif.
Dorka
Kolejne lata mineły. Chyba już większość po maturze? 18-nastki minęły, mamy dorosłe dzieci icon_wink.gif. Mój syn będzie studentem na PWr, wydział Elektoniczny - Automatyka i Robotyka, teraz zapisał się na prawo jazdy i mam nadzieję, że niedługo będzie juz moim prywatnym szoferem .
A na jakie ścieżki powędrowały Wasze dzieci?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.