To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Walizka - jaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Muszę kupić walizkę. Kolejna mi się rozpadła. Na co zwrócić uwagę? Warto inwestować w bardzo drogie?
Gremi
zależy czy to ma być walizka do samolotu czy do standardowego podróżowania. Jeśli do samolotu to warto zwrócić uwagę na rozmiar (jeśli to mała walizka to rozmiar powinien być taki żeby można ją było zabrać jako bagaż podręczny). Poza tym dobrze by było żeby kółka nie wystawały poza obrys walizki bo wtedy łatwo o uszkodzenia podczas podróży samolotowych.
agak
To ma być walizka do samolotu (nie jako podręczny) i na kilkudniowe wyjazdy. Dość często wyjeżdżam.
Agnes84
Niech ma 4 kółka- duże udogodnienie, no i poliwęglanu są wytrzymałe. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć, ale w Wittchen widziałam spore przeceny
aniakuleczka
wiesz co? walizka z supermarketu o ile kosztuje tyle co 1/4 porządnej walizki jest ok, bo ona wystarczy na 1/4 życia porządnej walizki
A jeżeli możesz, to kup taką porządną - pancerną - czyli poliwęglanową albo metalową, taką, która pod stosem innych 100 walizek zachowa zawartość w porządku,
zwróć uwage na jakość kółek i rączek - to są moim zdaniem główne czynniki

aaaa i suwaki - też im lepsze tym lepiej.
Adriannna
Moj maz bardzo duzo lata samolotem - ponad 15 lotow w ciagu roku, od 15 lat ma dwie te same duze walizki. Obie marki Samsonite. Ja wiem, ze to ne sa tanie walizki, no ale kurcze - albo on ma takie szczescie, albo te walizki sa po prostu nie do zdarcia.

Ja natomiast zakupilam dla siebie i dzieci walizki Polskiego producenta Puccini - bo i wizualnie i cenowo mi odpowiadaly, no i opinie mialy calkiem ok. Troche juz z nimi polatalam i poki co sie trzymaja wiec tez moge polecic (a dodam, ze wkladam w nie zawsze maks bagazu czyli 32kg).

Ammm
My też teraz mamy duże samsonite i jestesteśmy bardzo zadowoleni. Dla mnie najważniejsze jest, żeby miała 4 kółka (szczególnie większe walizki, bo się je bardzo wygodnie i lekko prowadzi) i podział w środku (np. jedna połowa odgrodzona przegródką zapinają na suwak, jakieś dodatkowe kieszonki). Warto też zwrócić uwagę na wage samej walizki.

Mamy też maniejszą samsonite, którą można brać na pokład.

Wcześniej mieliśmy dużą walizkę Puccini i też była ok.
rysa154
Polecam obie firmy.Mąż obecnie używa puccini od jakiś 5lat tej samej,a dość często jest w użyciu.
olka55
A ile pieniedzy możesz przeznaczyć na ten zakup? Takie wieksze walizki np. z https://www.globtroter.waw.pl/ kosztują ok.100 zł. Cena zależy od pojemnosci, ale ogolnie to uwazam, ze nie trzeba wydawac duzo kasy, zeby miec dobra jakosciowo walizke... icon_wink.gif globtroter ma dosc rozsadne ceny, a ich walizka sluzy mi juz drugi sezon i nadal jest jak nowa.
Yomka
Wittchen ma fajne promocje na walizki i można trafić niezły model, najlepiej wykonany z ABS.
alka25
Ja kupiłam dobrej jakości walizkę w Wittchen.
eliza87
Walizki na kółkach dla dzieci w różnych kolorach – m.in. w kolorze różowym czy z motywem biedronki znajdziecie w https://luxwalizki.pl/ MajÄ… dobre ceny i jakość icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.