To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla chłopca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marylka55
Jeśli temat jest w złym miejscu, z góry przepraszam i proszę o przeniesienie icon_smile.gif

Chciałabym się Was drogie forumowiczki zapytać jaki prezent kupić dla 4-latniego chłopca, który teoretycznie ma już wszystko. Chłopiec jest synem przyjaciela mojego męża i niedługo kończy 4-latka, z tej okazji odbędzie się dla niego małe przyjęcie. A my nie mam totalnie pomysłu na prezent. Chciałabym żeby to było coś praktycznego a nie kolejna zabwka, którą wyląduje w koncie. Pomyślałam, że może gry edukacyjne dla dzieci będą dobrym pomysłem? Co myślcie? Mój mąż jest wypatrzył w sklepie [edit:moderacja] zabawki transformers w dobrej cenie ale ja już mam mętlik w głowie. Proszę doradźcie coś icon_smile.gif Czym się bawią Wasi chłopcy?
ania.m
Transformers jako praktyczna zabawka edukacyjna 04.gif Super żart 29.gif
Lenka88
hahah, transformers icon_biggrin.gif dla 4latka, edukacyjny. dobre sobie!
ulla
Zawsze dobrym pomysłem jest Lego (ale chyba nie akurat Transformers) i fajne są klocki konstrukcyjne (np. Eitech).
marylka55
Miałam na myśli, że ja jestem za grą edukacyjną, a mąż za zabawkami transformers. Trochę niejasno się wyraziłam icon_wink.gif
malgosia1968
marylka55 a Ty chciałaś zareklamować sklep czy uzyskać ciekawe propozycje? 29.gif
Karol K.
Pierwsze co przyszło mi na myśl to klocki. Ja w dzieciństwie dostawałem ich mnóstwo i nigdy mi się nie nudziły
Naz
No ja to dziś nie mogę. Spam, spam, wszędzie spam!
Wam się naprawdę wydaje, że człek w te linki wchodzi?
No litości!
Naz
Tak myślę, czy nie lepiej będzie (i łatwiej) ten temat po prostu usunąć, bo przestał służyc jakiemukolwiek celowi poza wiecznym spamerstwem. icon_rolleyes.gif
Osaka
Ja bym szła może w jakieś ciuchy? dzieciaki szybko rosną, więc może w takim kierunku iść....?
śrubka
Może warto byłoby zorientować się, co takiemu chłopcu by się spodobało
bobinka
no ja bym postawiła na smartwatch. Fajny gadżet dla dziecka, a jak są odpowiednie funkcje to i rodzice będą zadowoleni icon_wink.gif Garett w swojej ofercie ma spory wybór w różnych cenach i z różnymi funkcjami. Moja córka ma model Kids2 i jesteśmy wszyscy zadowoleni icon_smile.gif
malinowaa
Moi chłopcy bawią się lego i uwielbiają gry planszowe icon_smile.gif
Aligru
Może namiot tipi? https://babyly.pl/kategoria/namioty/ Mój synek taki ma i uwielbia się w nim bawić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.