To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szpital w Wejherowie ?!?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emik
Czy ktoras z was rodzila w szpitalu w Wejherowie??? Jetem bardzo ciekawa opinii na temat warunkow, opieki i atmosfrey w szpitalu. Niedawno przeprowadzilam sie z Gdanska do Wejherowa i nie wiem, czy decydowac sie na ktorys z Gdanskich szpitali (mam tu rodzine i ostatnim okresie moglabym mieszkac u rodzicow) czy z czystym sumieniem moge rodzic w Wejherowie?
Małgoś.dz
Emik, ja tam nie rodziłam, ale słyszałam sporo dobrego o tym szpitalu. icon_smile.gif
Moja koleżanka tam rodziła i była bardzo zadowolona. Pamiętam, mówiła, ze personel bardzo sympatyczny, wyrozumiały. Że atmosfera na porodówce i potem na oddziale poporodowym - rodzinna.
Ta koleżanka normalnie mieszkająca w centrum Gdańska - w środku zimy, nocą - jechała specjalnie do Wejherowa, w obliczu zbliżającego się porodu.
Poza tym, jest to szpital, w którym odbieranych jest dużo mniej porodów niż na przykład w szpitalach w Gdańsku czy Gdyni. Dlatego też nie ma tam tzw. "masówki". Nie ilość się liczy. Stąd pewnie i większe zaangażowanie personelu. icon_smile.gif

Pozdrawiam.
piola
Małgosia ma całkowitą rację i dobrze to określiła. Atmosfera jest naprawdę rodzinna. Miałam przyjemność dwa lata temu rodzić w Wejherowie i powiem tylko, że następne dziecko też rodzę tam a nie gdzie indziej. Mimo, że mineły od mojego porodu już dwa lata mam na bieżąco relacje porodowe, ponieważ moje koleżanki też tam rodziły. Jest naprawdę super, opieka na porodówce i położniczym ekstra. Polożne tak pomocne w nauce karmienia, że pozazdrościć. Na całym oddziale jest 7 łazienek i 7 toalet, czystych dodam. Nie ma ograniczeń godzinowych jeśli chodzi o odwiedziny, można odwiedzać w godzinach chyba od 8 do 20. Jest specjalny pokoik do odwiedzin, dzidzię można brać ze sobą do tego pomieszczenia. Mój mały miał na przykład przedłużającą się żółtaczkę i leżał 2 doby pod lampami ale ze mną w pokoju. To tyle po krótce. Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pisz, chętnie odpowiem.
Piola
CrazyMary
Ale tam chyba nie ma możliwości znieczulenia, czy się mylę?
piola
Do niedawna tak było Crazy, ale teraz zmienił się ordynator i podobno jest możłiwość znieczulenia. Mówię podobno bo tak słyszałam. W każdym razie ja znieczulenia pod uwagę nie brałam i dla mnie to nie było kryterium wyboru.
Piola
Bystra
Ja rodziałam mojego Kubusia 2 lata temu w szpitalu w Wejherowie i bardzo sobie go chwalę. Miałam problem z karmieniem piersią, ponieważ rodziałam przez cesarskie cięcie no i urodziałam głodomora który ważył 5,1 kg. Sam oddział porodowy jest troche obskurny ale to nie jest tak istotne. Natomiast dział położniczy to po prostu bajka. Połozne sa fantastycznie cierpliwe dla upierdliwych mam. W szpitalu jest czysto i daja dobre jedzenie. Noworodki sa pod bardzo profesjonalną opieką. Życze powodzenia
Monia5
Witam icon_biggrin.gif
jestem w 37 tyg i chce Wam dziewczyny powiedziec,że właśnie w Wejherowie bede rodzić,Byłam,widziałam,przeprowadziłam wywiad icon_wink.gif i chce tam rodzić.Personel rewelka miłe położne lekarza znam bo prowadzi moją ciąże,byłam w trakcie remontu ale i tak super.Poród rodzinny kosztuje 100złoty.jeśli chce moge wykupić sobie pokoik za 200złoty cały pobyt i wtedy może ktoś ze mna spać nawet przez cały pobyt.
Jak czytam wasze wypowiedzi potwierdza sie to,że to super szpital.
Pozdrawiam Monika mama 7-letniej Kasi i wkrótce Kacperka icon_biggrin.gif
NatkaRe
Z całego serducha polecam szpital w Wejcherowie.
Urodziłam w nim moje trzecie dzieciątko- co prawda przez cesarkę więc nie mam pojęcia jak wygląda porodówka. Jednak było super, przyjemny personel, kompetentny i wyrozumiały.
Dwie poprzednie cesarki miałam w Miejskim w Gdyni(gdzie juz nie było położnictwa ) a z Redłowa wypisaam się na własne życzenie.
POZDRAWIAM
Renata mama Maciejka 15.04.99, Dominisi 9.09.03 i Mikołajka 10.03.05
anonimowy
Witam icon_biggrin.gif Ja również polecam jeszcze raz ten szpital,byłam ,urodziłam i jestem w domku.Porodówka super miałam poród rodzinny i faktycznie jak sama nazwa mówi rodzinny ,taka panuje tam atmosfera jest super.połozne genialne,lekarza też,jeszcze raz gorąo polecam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Monia5
to pisałam ja Monia5 icon_biggrin.gif
piola
A ja mam pytanie, na czym polegal remont porodówki? Co jest nowego? Bo kurcze ciekawi mnie to bardzo icon_biggrin.gif . No i cieszę się, że jest tyle zadowolonych dziewczyn. 28 kwietnia moja kuzynka rodziła w Wejherowie i też jest bardzo zadowolona.
anonimowy
Remont porodówki tzn.porodówki są nowe zupelnie otwarcie bylo 5 maja a ja rodziłam 6 wiec na nowiutkiej icon_biggrin.gif wszystko nowe łącznie z łóżkiem icon_biggrin.gif takim wypasionym icon_biggrin.gif Poprostu NOWE sale
joanna1973
też rodziłam w wejherowie 3,5 roku temu. wszystko super. No czywiście zdarzają sie wyjatki i to wszędzie. Pani doktor kiedy zszywała moje krocze na moje pytanie co robi odpowiedziała a po co chcę wiedzieć. Poza tym nie wiem jak jest teraz ale ja byłam po szkole rozenia też w tym szpitalu. Mówili nam jak to nie musimy sie zgadzac na golenie, ciecie krocza, lewatywę czy wybrać pozycję. No niestety nikt mnie się nie zaptał jakie mam plany. No ale i tak mi to nie przeszkadzało bo co innego było ważniejsze. Mój mały Ptyś który miał przyjść na świat.
anonimowy
Czy któras z Was która rodziła w Wejherowie - miała swoja położną? Interesuje mnie to , bo niewiem jakie sa tam na miejscu??
Nati83
Ja rodziłam w czerwcu tego roku i odp na pytania jak bede potrafiła
Nati83
Na pordowce było bardzo sympatycznie, miła położna i kompetentna.Oddział położniczy juz troche gorzej Co do personelu.To np miałam problem z karmieniem i kazda pielegniarka mowila co innego pokazywala inny sposob i juz sama nie wiedzialam jak. Ale na szczescie maly w domu zalapal o co chodzi:) rodzilam w czerwcu i nie patrza na przeciagi kaza otwierac okno i koniec bo im jest cieplo ale ogolnie to polecam NA PORODOWCE BYLO SUPER
Ewelinek
Witam icon_wink.gif

W wejherowie rodziłam 15 października jestem bardzo zadowolona icon_wink.gif Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś konkretnego to zapraszam icon_wink.gif odpowiem z przyjemnością icon_wink.gif
grace28no
Podnoszę ten wątek, bo widzę że większośc postów jest sprzed dwóch-trzech lat.

Ewelinek jest chlubnym wyjÄ…tkiem.

Sama rodziłam w Wejherowie dawno temu (w 2002) i oddział by super ale porodówka - nie bardzo. No stara po prostu była i bardzo "publiczna" i ja powiem szczerze bardzo martwiłam się o dziewczyny z dwóch innych, równolegle toczących się a zagrożonych porodów. icon_surprised.gif

Jak teraz wygląda porodówka (słyszałam, że to jakieś trzy pokoiki, tak?)
- czy można korzystać z wanny / prysznica w trakcie porodu?
- czy pamiętacie nazwiska lekarzy tam pracujących?
- czy na wizytację porodówki umawiałyście się specjalnie - czy tak przyszłyście "z ulicy" icon_rolleyes.gif
- czy nie ma zbyt dużego toku - bo słyszałam, że jest grubo ponad 200 porodów w miesiącu?

...i w ogóle mam jeszcze mnóstwo pytań - ale zadam może jak znajdzie się ktoś chętny odpowiedzieć icon_rolleyes.gif
[/list]
Monia5
W maju minie 2 - lata jak rodziłam w tym szpitalu.Faktycznie są tam ''pokoiki-porodowe'' w bardzo ładnych kolorach dzieki temu jest przytulnie i ciepło icon_biggrin.gif Połóżńe,lekarze super nie trafiłam na ''naburmuszonych z tekstem-''chciałaś to cierp'' icon_biggrin.gif Lekarza też znam ale może wolałabym podac na priva? chodziłam do niego podczas ciąży.

jakies pytania to chętnie odpowiem,chociaż może znajdzie sie mamusia,która rodziła w bliższym czasie.Pozdrawiam.
Nati83
grace28no jeśli chcesz sie o coś więcej zapytać to napisz nataleczka@interia.pl
odp na te pytania ktore zadalas mozesz kozystac z prysznica bo wanny nie maja
lekarza znam jednego
nie wiem co do obejrzecnia porodowki bo nie ogladalm
pozdrawiam
Moyre
Też słyszałam same dobre opinie. Znajoma tam rodziła. Zadowolna bardzo z opieki.
Agalu
Hej dziewczyny! Ja jestem z Rumi i również rodziłam w Wejherowie.Jestem troszkę zdziwiona tym co piszecie o opiece. Jeśli chodzi o porodówkę to jak ja rodziłam była świerzo po remoncie, wiec super warunki, pomoc położnych też super, w sumie była jedna ze mną i była bardzo miła.
Jesli chodzi o oddział położniczy to byłam bardzo nie zadowolona.Położne zachowywały sie jak tzw.święte....Zero pomocy, dziecko ciągle płakało a one nie potrafiły mi pokazać jak dobrze karmić,wszystko mówiły z łaską i śmiały sie wręcz w twarz jak bałam się ubierać małego po kąpieli.
Bezczelne i nie pomocne.Przynajmniej było tak jak ja rodziłam.
Czy ktoÅ› wie kto jest teraz ordynatorem?




mon17
ja rodziłam 4 lata temu i również byłam zadowilona. Połozna super pomagała jak mogła (miałam poród rodzinny). Na oddziale to chyba cały personel jest przeszkolony co do pomocy przy przystawianu dziecka do karmienia. nawet panie salowe służyły pomocą. Czułam sie naprawde dobrze żadnego stresu szpitalnego;)) SZPITAL GODNY POLECENIA;)) Mamy wybierajace sie niebawem na porodówke - nie macie się czego bać, pomoga wam jak sie dam!!! POWODZENIA
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.