To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rehabilitant dla maluszka - gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneta2
Czy mozecie polecic dobrego rehabilitanta w Kielcach dla malego dziecka (3mc)???
Adrianek nie podnosi glowki i w przychodni pediatra zasugerowala wlasnie wizyte u rehabilitanta, nie wiem dokladnie ile sie czeka do takiego panstwowego bo mam skierowanie ale moze przyjmuje gdzies prywatnie, jakie macie dosw w tym temacie??? Z Agniesia bylismy u dr Kwapisz ale teraz wolalabym kogos innego
sdw
Aneta, mam znajomego dobregorehabilitanta, przyjmuje na Wojska Polskiego w przychodni. Tylko zdaje sie trzeba miec skierowanie do niego? a moze do neurologa? Nie wiem. Dowiem sie . Zadzwon wieczorem to ci powiem. Wiem, ze do domów tez jezdzi.

No nic. Wieczorem bede wiedziec. Dzwon.


Pzdrowionka
aneta2
dzieki!!!!!!!!!! zadzwonie wieczorkiem!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
wiesz a ze skierowaniem nie ma problemu bo ja je juz mam
to narka pa
aneta2
A czy on czasem nie nazywa sie Andrzej Sobczynski? bo wlasnie maz dzwonil tam na Wojska Polskiego i umowil nas wstepnie wlasnie do niego
sdw
Tak, własnie tak sie nazywa icon_biggrin.gif .

To skoro juz sie umówiliscie to ja tylko bede piecze trzymac wink.gif i dowiadywac sie na bierzaco wink.gif .

Dobrze, ze umówiliscie ise własnie z nim bo jest naprawde dobrym specjalista i mozna mu zaufac.

Aneta, gdybys miała jakies pytania, to dzwon.

papatki icon_biggrin.gif
aneta2
wlasnie mialam dzwonic - nio to super ze to on!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
dziekuje Ci bardzo!!! Wiesz zupelnie inaczej jak idziesz i wiesz ze to dobry specjalista Mam nadzieje ze z Adriankiem wszystko bedzie dobrze - choc faktycznie tak trudno mu dzwignac glowke, wizyte mamy 9-go wiec w sumie dobrze bo bedzie mial skonczone 3 m-ce, moze cos sie poprawi do tego czasu Jak na razie cwiczymy w domu sami tj staram sie go klasc na brzuszku jak najczesciej, raz jest lepiej a raz nie icon_sad.gif
Oj jak na razie to same z Adriankiem problemy - a na dodatek zaczal cos slabo przybierac na wadze Nio ale tak to juz jest, nie ma lekko
jeszcze raz dziekuje
buziaki dla Was
majka34
Ja znalazłam w Poznaniu dobrą p. rehabilitant Paulinę Budzińską. Wykonuje jakże ważną ocenę rozwoju dziecka i pomaga. Przede wszystkim ma dobre podejście do maluchów , a to ważne.
paulap
CYTAT(majka34 @ Wed, 23 Jul 2014 - 07:22) *
Ja znalazłam w Poznaniu dobrą p. rehabilitant Paulinę Budzińską. Wykonuje jakże ważną ocenę rozwoju dziecka i pomaga. Przede wszystkim ma dobre podejście do maluchów , a to ważne.



wyciągnęłaś wątek sprzed 10 lat i do tego jesteś na podforum świętokrzyskim, nie wiem czy ktoś stąd będzie jeździł do Poznania icon_wink.gif
kazikstych
Ja mogę polecić Czarniecką Górę. Tylko że ostatnimi czasy strasznie ciężko się tam dostać. Trzeba próbować na jesieni.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.