To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Między 1-7 grudnia druga CESARKA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

komunikacja24
Za dwa dni tj.1 grudnia mam skierowanie na oddział...najpierw wiadomo,badania ile mały waży,jak tam łożysko,wody i tak dalej....No i lekarz zadecyduje kiedy dokładnie zrobi cesarkę...

To mój drugi poród,z pewnością niektóre pamiętają moje męczarnie podczas pierwszego porodu,usiłowanie wyciągnąć dziecka za pomocą próżnociągu i w rezultacie konieczność ratowania życia dziecka cesarką bo spadało tętno.....

Teraz miałam do wyboru drugi raz siłami natury spróbowac albo cesarka planowana....ale gin kręcił głowa,ze coś miednica nie taka,że mogę spróbowac ale wg niego bezpieczniej w moim przypadku zaplanować.....

Tak więc termin porodu mam na 7 grudnia i miedzy 1 a 7 dzieciatko przyjdzie na świat....

wtedy cesarki się tak nie bałam bo byłam już na etapie mdlenia z braku sił i nie bardzo pamiętam co się wtedy ze mną działo.....
Ale teraz wszystko świadomie się odbędzie i się cykam....
Kobietki,które miały drugą cesarkę i więcej,byłabym ogromnie wdzięczna gdybyście mnie uspokoiły i dodały otuchy,że to "bułka z masłem" jest icon_smile.gif
chyka
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77 i wracajcie szybciutko zdrowi do domu icon_smile.gif
Agula9
Też zaciskam &&&&& będzie dobrze icon_biggrin.gif
netty5
Nie wiem jak to za drugim razem jest , ja miałam dwa w jednym ale potrzymam kciuki za was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pilawianka
Ja też mocno trzymam już dziś. Dopiero miałaś taki mały brzuszek na zlocie a to już termin. Powodzenia!
rtonka
Ja rowniez trzymam kciuki, powodzenia !!!!
emilly
Mialam 4 cesarki i oddalabym wszystko zeby do nich nie doszlo... Moje problemy z kregoslupem sa m.in. przez operacje. Ale jak mus to mus. Trzymam kciuki!!!
komunikacja24
CYTAT(emilly @ Sat, 29 Nov 2014 - 19:23) *
Mialam 4 cesarki i oddalabym wszystko zeby do nich nie doszlo... Moje problemy z kregoslupem sa m.in. przez operacje. Ale jak mus to mus. Trzymam kciuki!!!

Myślisz?,że to ma coś wspólnego?nie bardzo wiem dlaczego...może przez poprzecinane mięśnie brzuszne....nie znam się na tym....ale 4 cesarki,kochana.....dla mnie jesteś odważną babką....

Ja też dałabym dużo aby móc normalnie urodzić no ale się nie da....złabanie biodra w dzieciństwie spowodowało,że miednica nie rozchodzi się tak jak trzeba i niestety nie ma innej drogi jak urodzenie maluszka w taki sposób jak cesarka....
Dziękuję za kciuki i na pewno dam znać kiedy dokładnie termin wyznaczą...
milutka
Trzymam !!!!!
Tamara79
Ten strach jest czymś naturalnym, dziwiłabym się gdybyś się nie bała. To w końcu operacja. Ale w porównaniu z innymi tutaj nagroda jest i to jaka słodka i pachnąca.
Będzie dobrze. Ja wprawdzie po drugiej cc powiedziałam, że już nigdy więcej, ale to jest tylko takie gadanie icon_smile.gif
Powodzenia.
Agnieszka_82
Komunikacja trzymam kciuki za Was !! &&& musi byc dobrze a strach zawsze jest.

Mnie tez czeka druga cc (obie planowane) i też się boje ale innej możliwości nie ma icon_smile.gif ja trzymam kciuki teraz a ty będziesz trzymać za mnie za 2 miesiące icon_smile.gif)
Trzymaj siÄ™ !
komunikacja24
CYTAT(Agnieszka_82 @ Sun, 30 Nov 2014 - 11:58) *
Komunikacja trzymam kciuki za Was !! &&& musi byc dobrze a strach zawsze jest.

Mnie tez czeka druga cc (obie planowane) i też się boje ale innej możliwości nie ma icon_smile.gif ja trzymam kciuki teraz a ty będziesz trzymać za mnie za 2 miesiące icon_smile.gif)
Trzymaj siÄ™ !

Z pewnością...na pewno potrzymam icon_smile.gif i dziękuje ogromnie.....
operetka
będzie dobrze 06.gif

też miałam dwa cc. po drugim doszłam do siebie znacznie szybciej niż po pierwszym.

trzymam kciuki &&&&
komunikacja24
Dziękuję ślicznie za kciuki,wszystko poszło bardzo dobrze.....
mój synek urodził się malutki ale zdrowy:)
2790 i 50cm,dostał 10 punktów...icon_smile.gif
Agula9
Super, ze juz po i wszystko dobrze, zdrowka dla Was, malec szybko nadrobi icon_smile.gif
GRATULACJE!!!
malgog
gratulacje !!!
piękne imie Marcelek icon_smile.gif
milutka
gratulacje icon_smile.gif
chyka
Gratulacje : )
agak
gratulacje icon_biggrin.gif
operetka
ja też gratuluję!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.