To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyjazd w góry w Lutym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agusia30
Wtam! wszystkich mam pytanko doradźcie, bo wybieram się z mężem i córeczką, która ma 2 latka i 4 miesiące w góry w Lutym do Szklarskiej Poręby i szukamy jakiegoś dobrego i fajnego noclegu blisko centrum, stoków i wyciągów i żeby był niedrogi icon_smile.gif i jeszcze mam pytanie chcemy pozjeżdżać na nartach ze stoków, bo jakto być zimą w górach i nie zjechać icon_smile.gif, ale ja, mąż i córka nie umiemy, bo to byłby nas pierwszy raz czy sami damy radę się tam jako tako nauczyć i córkę żeby zjechać, bo wiem, że są instruktorzy, że można ich wziąść, ale za bardzo nie chcemy dla tego, że jedziemy na 5 lub 6 dni i mamy też budźet ograniczony żeby nam po prostu na wszystko starczyło pieniędzy icon_smile.gif, a za instruktora trzeba by było zapłacić, a tanio też za bardzo nie jest żeby wziąść instruktora i mąż za bardzo nie chce brać. Czekam na Waszą odpowiedź icon_smile.gif. Pozdrawiam.
Tatte
Mnie nauczył kolega, może nauczył to za dużo powiedziane - pokazał co i jak, ale jednak by mi przyszło jeszcze raz zaczynać to z instruktorem.
Weźcie przynajmniej na jedną godzinkę żeby pokazał Wam podstawy, albo niech weżmie jedna osoba jak reszta nie chce, a mąż zamiast marudzić niech się postara żeby było więcej funduszy na wyjazd w koncu jest samcem, a to do czegoś zobowiązuje icon_smile.gif
BożenkaM
Instruktor koło w Zakopanem bierze 70 złotych za 1 godzinę. Moim zdaniem dla Ciebie i Córci - nieodzowne. Mąż jak chce niech uczy się sam - jego będzie boleć
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.