To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mis Paddington

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewela
Kto był, oglądał i może powiedzieć, czy warto?!!!!!

Pozdrawiam
Ewela
bb
Bylam, widzialam. Londyn piekny jak zwykle a Nicole K. brzydka...jak noc 29.gif
Wrocilismy do ksiazek, po raz kolejny.
Nam sie podobal (dwie 40+ wraz z trojka 9-latek).
ewela
bb dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bb
Prosze bardzo icon_wink.gif
Paka
Idę z trójką siedmiolatków we wtorek, to dam znać.
Orinoko
Mąż był z dziećmi 03.gif - warto.
Bianka
Byłam z moja osmiolatka bardzo nam sie podobal. Warto!
Kitka*
Potwierdzam poprzednie opinie. Byliśmy całą rodziną i świetnie się bawiliśmy. Nawet Dominik się zaśmiewał, a jego niełatwo rozbawić (Clarcsonowi się udaje 03.gif ). Majka jako wielbicielka wszystkich misiów na świecie jest Paddingtonem zuroczona i pyta o następną część. icon_smile.gif
ewela
Do kina podjedziemy w czasie ferii...juz sie nie moge doczekac, by ogladnac miska z moimi EE.

dziekuje i pozdrawiam
Trio
Wybieramy si ew ferie jeśli będą jeszcze grali
Paka
A ja się, niestety, rozczarowałam. Film ma bardzo mało wspólnego z serią książek. Czy w ogóle w książkach pojawia się ten wątek z - napiszę ogólnie, bo nie chcę tutaj spoilerów uskuteczniać - z Nicole Kidman?
Jest kilka scen, z których Bogna się śmiała, ale w książkach tych gagów jest dużo więcej i naprawdę można było zrobić dużo śmieszniejszy film. Ale to oczywiście IMHO icon_wink.gif
Trio
Miałam iść z dzieciakami ale nam się nie udało, teraz męczą mnie na Pingwiny.
muppet
A mi się on nie podobał. Wolę książki i tę starą bajkę. Zresztą książeczki o Paddingtonie kupiłam dzieciakom.
FajnaMama
Mnie i moim dzieciom ten film bardzo przypadł do gustu. Bawiliśmy się na nim świetnie. Oczywiście Miś jest uroczy i poczciwy.
Peggie
ja tego jeszcze nie widziałam i też się zastanawiałam czy warto.
kokosankaana
Sympatyczna bajka, wszystkim się podobało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.