To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak karmić maluszka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maDDie.19
Witam!
Jestem pierwszy raz mamą, mój maluszek ma dopiero 3 tygodnie a mój problem tkwi w tym, że ja nie wiem jak karmić
dzidzie która chce jeść co chwilę. Dokładnie opisując to kiedy zaczynam karmić Majkę z prawej piersi ona je 10 minut i
zasypia nie opróżniając tej piersi i nie chce więcej ale budzi się za 20 minut i znowu chce jeść, i tu jest mój problem bo
nie wiem czy za te 20 minut mam dawać tę samą prawą pierś czy już lewą. Dodam że pokarmu mam akurat nie przelewa
mi się pokarm w piersiach ale chciałabym używać laktatora tylko boje się że kiedy ona nie opróżni jednej piersi a ja odciągnę
z niej pokarm i za 20 minut dam drugą to potem nie zdąży mi się tamta napełnić . Mogą wydawać się dziwne moje obawy
ale proszÄ™ o pomoc.

z góry dziękuje i pozdrawiam icon_wink.gif



LidkaM
Daj drugą pierś, laktatorem nic nie ściągaj. Laktacja sama dostosuje się do potrzeb dziecka. Używając laktatora dasz piersiom sygnał, że mleka trzeba więcej, więc będziesz miała nadmiar (zalane bluzki, nabrzmiałe piersi). Zachowania dziecka normalne, dla pewności sprawdziłabym u niej poziom żelaza, żeby wiedzieć, czy czasem od niedoboru nie jest taka senna, choc u takiego maluszka sądzę, że to raczej niemożliwe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.