To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

depilacja laserowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Czy depilacja laserowa, czy też inna "świetlna" faktycznie przynosi efekty?
zachciało mi się czegoś trwałego ale nie jestem przekonana.
Czy to faktycznie działa?
No i która najlepsza, bo czytałam, że różne są.

A jakieÅ› przeciwwskazania?
Tuni
Dziewczyny, żadna nie robiła?

Doradźcie coś bo chciałbym przed latem zdążyć icon_smile.gif
Antoniusz
Zrobilam dwie i zadna mi nie przyniosla dobrych rezultatow icon_smile.gif
Ale ja mam dosc specyficzny wlos, niby ciemny ale twardo siedzi icon_smile.gif

Depilacje "swietlna" mam w domu, na mnie nie dziala.
Depilacje laserowa zrobilam na bikini, 12 seansow, niby 8 wystarcza. Mi 12 nie wystarczylo. Pozbylam sie polowy.

Wydaje mi sie ze laserowa lepsza.
Ciocia Magda
Tuni była już dyskusja na ten temat, dziewczyny się wypowiadały - różnie.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że do lata raczej nie zdążysz załatwić sprawy trwale - ja zaczęłam chodzić wiosną rok temu i nadal chodzę (co 2 mce). Dopiero teraz wreszcie widać jakieś światełko w tunelu, tzn. że to się być może kiedyś skończy icon_wink.gif

Możesz iść przed urlopem (uwaga: włosy wypadają po ok. tygodniu do 10 dni po zabiegu) i wtedy przez jakiś miesiąc będziesz mieć z nimi spokój - potem zaczynają odrastać. Ja miałam pierwsze kilka zabiegów robionych dużą głowicą, po których w moim odczuciu w ogóle nie widać trwałych efektów (przerzedzenia włosów), teraz miałam drugi zabieg małą głowicą - jest to zdecydowanie bardziej skuteczne, ale ból jest jak przy obdzieraniu ze skóry.

PS: nad domową "laseroterapią" się w ogóle nie zastanawiaj, na pewno nie jest skuteczna
Tuni
Magda, dzięki.
malwinkaja
Ja mam cały czas w planach, czyli jak zakończę produkcję dzieciaczków icon_smile.gif i na pewno zdecyduję się na łydki i pachy a później zobaczymy, depilacji laserowej poddała się juz moja szwagierka i jedna z koleżanek, ogólnie sa zadowolone, ponoć trezba wybrac odpowiednią metodę depilacji i laser dla siebie, ja na pewno zabieg będę wykonywać w salonie elite bo im ufam. Musze tylko poczekać jeszcze jakies 8 miesięcy icon_wink.gif
alutka80
Ja słyszałam dużo złego na ten temat więc prędko się nie zdecyduję
Koniq
Też mnie kusi taka depilacja.Nawet bardzo chciałabym sie wybrać.Czytałam ze najlepiej jest zdecydować sie na taką depilacje zima, jesieną lub wczesą wiosną. A z tego co wiem to tutaj https://www.vicihair.pl/ wykonuja taką depilacje bardzo profesjonalnie. I jeszcze do końca miesiąca mają 50% zniżki na taką depilacje.
iwoska
Ja idÄ™ na depilacjÄ™ w tym tygodniu icon_biggrin.gif
rowan_berry
Chciałam sobie zrobić, byłam nawet już wstępnie na konsultacji i nic z tego, za jasne włosy icon_sad.gif Laser na jasne włosy nie działa, także to metoda nie dla blondynek, rudych, siwych... Na szczęście jako alternatywę kosmetyczka poleciła mi epilfree, ten zabieg wykonuje się po depilacji mechanicznej, więc na każdy rodzaj włosków działa icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi
I co? Byłaś już na tym? Jak wrażenia? Bolało?? icon_smile.gif
Izzka
rowan_berry jak będziesz po daj znać jak wrażenia i po której metodzie depilacji mechanicznej zrobiłaś epilfree.
rowan_berry
Tak, byłam, wosk jak wosk, wiadomo icon_wink.gif trochę boli, ale do wytrzymania. A samo epilfree to już zupełnie bezbolesny zabieg, dla mnie to był całkiem przyjemny masaż po prostu icon_smile.gif Kosmetyczka posmarowała mi nogi jednym preparatem, który otworzył pory i po kilku minutach drugim,który ma osłabić nowe wyrastające włoski. Poleżałam kilka minut, aż się wszystko wchłonęło i wyschło, ubrałam się i poszłam do domu icon_wink.gif
Mama_Małej_Mi
No i kiedy kazała Ci przyjść znowu? Można się po tym normalnie kąpać, myć?
rowan_berry
przez około 6 godzin nie można się kąpać i pocić, czyli odpada solarium, siłownia, sauna, basen itp.
Kolejny zabieg jak włosy odrosną na tyle, by wosk je chwycił, pewnie będzie to jakieś 5-6 tygodni.
Izzka
A to fajnie, po laserze pamiętam długo nie mogłam iść na solarium, w ogóle w lecie laser to odrealniony pomysł. Ja zapuszczam włoski na epilfree.
Elak
Właśnie byłam w salonie w którym robią depilację laserową, pytałam jak to jest i powiedziano mi, że nie pozbędę się włosów raz na zawsze. Mimo tych powtarzanych zabiegów minimum 3, a tak skutecznie to pewnie 9, po jakimś czasie włos się znowu pojawi. Kobieta stwierdziła, że po roku znowu trzeba powtórzyć tylko może już nie tak dużo zabiegów.

Chętnie przeczytałabym opinię osoby która, depilację zrobiła np. rok temu i czy widzi nadal super efekty. Jest tu ktoś taki?
rysa154
mi wróciły włosy bardzo szybko,nie minęło nawet pół roku,dokładnie nie pamiętam może 3 miesiące, generalnie rozczarowałam się bardzo,za krótki czas był ten efekt...
Elak
Czyli sensowne gabinety mówią od razu, że tak będzie. Niestety większość chcąc zyskać klienta ściemnia.
mama_do_kwadratu
Kurka, to szkoda... icon_sad.gif Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad laserowym pozbyciem się mojego (namiętnie odrastającego ofkors) sumatego wąsiska icon_smile.gif
rysa154
Ja byłam w sensownym gabinecie,robiłam kilka razy,może za mało?zresztą ja mam zawsze problem z szybko odrastajacymi włosami.
rowan_berry
No to cieszę się, ze jednak zdecydowałam się na tańsza metodę. A na wąsik to poleciła mi babka epilclear, działanie to samo, ale do stosowania w domu, najpierw usuwam włoski pęsetą, można tez np. pastą cukrową, potem smaruję epilclear. Koszt to co prawda około 400 zł, ale wystarcza aż na 80 aplikacji.
sofia_
Ja robiłam sobie depilację laserową laserem Vectus, jak na razie mam spokój icon_smile.gif mam nadzieję, że efekt się długo utrzyma, robiłam sobie w klinie Elite (Warszawa).
Izzka
CYTAT(rowan_berry @ Sun, 26 Apr 2015 - 21:39) *
A na wąsik to poleciła mi babka epilclear, działanie to samo, ale do stosowania w domu, najpierw usuwam włoski pęsetą, można tez np. pastą cukrową, potem smaruję epilclear. Koszt to co prawda około 400 zł, ale wystarcza aż na 80 aplikacji.

Zainwestowalas ? Kupilas ? Nie mialas problemu z zastosowaniem ?
Inanna
Koleżanka mi opowiadała, że jej mama w latach siedemdziesiątych przywiozła z ZSRR jakiś produkt do depilacji, po którym - po jednym posmarowaniu - do tej pory nie ma włosów. Twierdzi, że wyglądało to tak, że posmarowała, one odpadły i nigdy więcej już nie odrosły.... icon_smile.gif
Może to jest jakiś trop? icon_wink.gif

PS: niestety nie pamięta jak nazywał się produkt, of cors. icon_sad.gif
kuna87
Jest olejek z czegoś, teraz nie pamiętam z czego.
I wiem że smarowanie powoduje że włosy przestają rosnąć albo odrastają znacznie wolniej.
Ale teraz nie pamiętam z czego
alka4
Depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chcemy pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe. Ja jestem po dwóch zabiegach:D
madzialenkat
no to mnie zmartwiłyście, zbieram się zbieram i zebrać nie mogę na tą depilację laserową, ale miałam nadzieję, że jak już się zdobędę i pochodzę to efekty będą trwalsze niż pół roku ehh
kuna87
Tylko że laser jest dość kosztowny.
Aktualnie uzywam kremu do depilacji z masłem shea. Skóra jest po nim przyjemnie miękka.
rowan_berry
CYTAT(Izzka @ Sun, 31 May 2015 - 06:06) *
Zainwestowalas ? Kupilas ? Nie mialas problemu z zastosowaniem ?

Zadnych, bo to banalnie proste, usuwasz włoski pęsetą (jest w zestawia taka ze światełkiem) i potem smarujesz tym serum i to wszystko.
mama9876
Myślę, że na depilację laserową się szybko nie zdecyduję (ze strachu;)) ale zaczęłam korzystać z kremów do depilacji, balsamów Bielendy. Tak naprawdę najardiej adowolona jestem olejku. Generalnie są to moje ulubione zapachy:)
Tuni
Dziewczyny , a stosowała któraś fotodepilację IPL ?
anja84
Ja wykonywałam depilację laserową w https://beautymarine.pl/ w Trójmieście. Jestem bardzo zadowolona z jakości tej usługi. Polecam wam dziewczyny.
kamilakornik
Depilacja to jeden z bardziej wrażliwych tematów jakie poruszamy. Natomiast musimy sobie zdać sprawę z tego, że w dbaniu o siebie nie ma nic złego. Zwiększy to w niektórych przypadkach nawet samoocenę, nie mówiąc o samym komforcie życia codziennego. Nie ma chyba nic gorszego niż tracenie czasu na ciągłe golenie miejsc intymnych. Dlatego tak wiele kobiet decyduje się na skorzystanie z usług medycyny estetycznej. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów jest depilacja laserowa, dostępna w takich klinikach jak - https://paparazzi.clinic/depilacja-laserowa/ Wszystko za sprawą wykorzystania nowoczesnych urządzeń jakie są w pełni bezpieczne oraz oferują długotrwały rezultat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.