To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wparcie w niepłodności

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cecllina
Uświadomiłam sobie ostatnio, jak moim życiem kieruje niepłodność, jak rozlała się na wszystkie aspekty mojego życia. Jak wiele pułapek na mnie codziennie zastawia, jak zmienia mnie, mojego ukochanego i bliskich. Nie można jej ignorować, towarzyszy mi co dzień...
By ja własnie "poznać", oswoić ją przygnało mnie tu na forum i skłoniło do zamówienia kilku książek o tej tematyce. Jedna z nich to "Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku". Wpadła mi w oko, bo nie wygląda na suchy poradnik z radami, a ma coś w rodzaju dziennika, w którym odnajduje się co do słowa. Niezwykłe, jak te przemyślenia są mi bliskie. Polecam gorąco. I wracam do lektury.
soulfighteronline
dacie radÄ™ ♥ uda siÄ™ Wam na pewno!
hani39
Czy Wy nie macie szans na malucha czy może raczej wciąż walczycie? Trzymam kciuki za Was.
skadi
Przyłączam się również do ostatniego pytania. Badania są podstawową kwestią w walce z problemem jakim jest bezpłodność. Bez tego nie możecie dojść do przyczyn, które ją powodują i nie wiecie np. czy zaburzenia płodności dotknęły Ciebie bezpośrednio, Twojego partnera, a może Was oboje. Jeśli już długo staracie się bezskutecznie o dziecko (do roku przed 30tką, lub pół roku starań w wieku powyżej 30 lat) radziłabym udać się do kliniki leczenia niepłodności, jak np. Invimed, który ma swoje placówki w największych miastach w Polsce, jak Warszawa, Wrocław, czy Poznań. Wszystkich szczegółów możesz dowiedzieć się na ich stronie internetowej, w tym również możesz się zapoznać tam z cennikiem i ofertą. Jeśli masz jakieś pytania w związku z tym to chętnie odpowiem, bo sama przez to przeszłam. Zachęcam do skorzystania z pomocy lekarzy, a nie szukania na własną rękę. Pozdrawiam ciepło.
Maggdaa
Faktycznie, zgadzam się z wami w 100%. Trzeba wziąć się w garść i odwiedzić do lekarza. Zgadzam się też, że czasem pomaga odpowiednia suplementacja. Ja też miałam problemy, by zajść w ciążę. Okazało się, że mam PCOS, a jak wiadomo tego nie da się tak łatwo wyleczyć. Zaczęłam szperać po internecie internecie i natrafiłam na taki suplement wspomagający fizjologiczną równowagę hormonalną: https://www.inofem.pl. W moim przypadku mi pomógł, choć wiem, że jest to kwestia indywidualna. W swoim składzie suplement zawiera Mio-inozytol i kwas foliowy. Ze swojej strony mogę więc tylko zachęcić do tego, by wziąć się za siebie i spróbować iść do lekarza, zdrowo się odżywiać, stosować suplementy.
Małgosia J
Maggdaa. W jaki dokładnie sposób pomógł Ci ten Inofen? Wyregulował Ci hormony wystarczająco byś mogła zajść w ciążę? Pytam, bo też mam PCOS i brałam min. luteinę, Metformax i FSH. Suplementy tak jak piszesz nie załatwią całkiem problemu, lecz trochę oczywiście mogą pomóc. U mnie niestety nie obeszło się bez IVF.
aniapurna
Pozytywne myślenie i nie tracenie nadziei no i nie stresować a na pewno się uda.
kroteczek
Spokojnie, jak traficie pod dobrą opiekę, to ani się obejrzycie, a będziecie mieć maleństwo do opiekowania się icon_biggrin.gif Grunt to poszukać pomocy i nie męczyć się z lekarzem, który jej nie udziela. Kliniki niepłodności naprawdę są super wyposażone i bardzo komfortowe przy robieniu badań czy zabiegów. Jeżeli znajdziecie u siebie taką, jak ta w Warszawie, do której my chodziliśmy z mężem: https://www.warszawa.klinikabocian.pl, gdzie prócz poradni ginekologicznej i in vitro jest laboratorium do badań (więc nie trzeba czekać na wyniki zbyt długo), to możecie być spokojni o standard opieki. Głowa do góry, przejdziecie przez to!
mamuska12
Badaliście się? Stres i nadmierne myślenie o problemie często wzmaga go jeszcze bardziej. Ja trzymam za was kciuki!
wafelek
Dacie radÄ™ icon_smile.gif
trzymam za was kciuki
wafel
również z mężem staramy się o dzidzi ale narazie niestety bezskutecznie icon_sad.gif
elizaelza9
Ja pozdrawiam lekarzy z Invicty i dziękuję za wsparcie!Tyle lat starań i w końcu się udało icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.