To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Posiłki dla dzieci - domowe przepisy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inesska
Chciałabym poznać wasze sposoby na proste dania dla dzieci. Byłabym wdzięczna również za przepisy lub linki na sprawdzone blogi czy strony, z których korzystacie. Ostatnio zapanowała w domu moda na niejedzenie.. wiec moze lepiej jesli troche zmienie posiłki i zastąpie je nowościami. Będę wdzięczna za pomysły i namiary.
Pollaco
A w przedszkolu/ szkole coś jedzą? Na pewno, bo skąd siły by brały. Dowiedz się co tam podają, jak ewentualnie przygotowują i spróbuj to w domu odtworzyć
inesska
Nie chciałabym tego samego również w domu robić co już je w przedszkolu ale na dobry początek to też jest dobre rozwiązanie. Gorzej jeśli mi wyjdzie beznadziejnie niz to co je.
arnika
Na stronie https://przepisy.ancymonki.pl/ jest mnóstwo prostych przepisów na smaczne dania. Wiele z nich jest też kolorowych, bo wiadomo, że dzieci najpierw "jedzą oczami":)
Stella25
może jakieś zupy ? Moje dzieciaki uwielbiają icon_smile.gif
klopsy w sosie pomidorowym, leczo, schabowe, rissotto z ulubionymi warzywami, rosół zawsze u nas przejdzie, sos pomidorowy z makaronem i można tam przemycić różne warzywa
Stella25
a z zup to pomidorowa, zupa krem z zielonego groszku, kapuśniak, krupnik z kaszy jaglanej, ogórkowa, kalafiorowa, krem z brokuła (można wrzucic tam troche ryzu lub ugotowaną i pokrojoną marchewkę)
Stella25
moje dzieci lubią też opiekane ziemniaczki i frytki, które robię samodzielnie
salatki to cięzko, ale zawsze przejdą buraczki i z kiszonej kapusty, no i ogórki kiszone i konserowe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.