To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Atrakcje dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pipi33
Niedługo będę u rodzinki w okolicach Puław. Jakie fajne miejsca z atrakcjami dla dzieci możecie polecić? Słyszałam, że niedalko jest jakiś park rodzinny Magiczne Ogrody z atrakcjami dla dzieci, placami zabaw i baśniowymi postaciami. Byliście tam? Jakie jeszcze miejsca w okolicach Puław możecie polecić?
Maciejek232
Wiem tylko, że te ogrody są bardzo spoko.. innych atrakcji nie mogę polecić. Tylko potwierdzić, że ogrody są spoko heheh icon_biggrin.gif
alusiak
Atrakcje dla dzieci, które miałam okazję zaliczyć z córkami to:
* Magiczne ogrody- byliśmy w czerwcu 2015 i akurat dziś młodsza córka pojechałam tam na wycieczkę z przedszkolem
rodzinnie może się w lipcu wybierzemy bo bardzo fajne miejsce
* Farma Iluzji - rodzinnie byliśmy w sierpniu 2014 roku, a w czerwcu 2015 starsza córka była ze szkołą na wycieczce, kolejne plany co do odwiedzenia tego miejsca mamy już na ten weekend
* Zoo w Wojciechowie (między Lublinem a Nałęczowem) tam byliśmy już 3 razy..2 razy w tamtym rok i raz miesiąc temu, oprócz oglądania zwierzątek dzieci mogą pobawić się na placu zabaw
* Owadolandia również w Wojciechowie byliśmy pod koniec maja tego roku: są tam ciekawe eksponaty owadów plus plac zabaw
Maciejka
W okolicach Puław to jeszcze Park Labiryntów w Rąblowie. Dla mniejszych dzieci już teraz, dla starszych za kilka lat jak zieleń bardziej urośnie. Podobno ma to być prawdziwy labirynt jak z bajek. icon_smile.gif Sama bym się chętnie zmierzyła z tym labiryntem w przyszłości. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.