To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mały książe.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocisława zwana Warkotem
Jeśli ktoś jeszcze nie był to polecam Raczej dla starszych dzieci i dorosłych. Uwielbiałam książkę i zakochałam się w filmie. Już dawno żadna bajka tak mnie nie wzruszyła.
bb
Tez polecam. Bylam dziś w zestawie 3 dorosłych + 9/10/11/13 latkowcy icon_wink.gif. Wszystkim się podobalo, każdemu na jego osobisty sposób icon_wink.gif
Tylko najmłodszy stwierdził, ze jakby godzinke krócej trwalo to już w ogole... a najstarsza pelnolatka zamarzlala od klimy.
kasiekus88
genialny, to właściwe okreslenie. !! icon_smile.gif
Pamiętam, gdy czytalam te ksiazke w szkole, teraz czekam aż mój adaś podrośnie i będę znów przerabiać te wspaniałą lekturę. Filmu niesttey jeszcze nie widziałam icon_sad.gif(
kuna87
CYTAT(Kocisława zwana Warkotem @ Mon, 17 Aug 2015 - 19:25) *
Jeśli ktoś jeszcze nie był to polecam Raczej dla starszych dzieci i dorosłych. Uwielbiałam książkę i zakochałam się w filmie. Już dawno żadna bajka tak mnie nie wzruszyła.

podpisuję się rękami i nogami.... uwielbiam ksiązkę..
a film poruszył i to strasznie
FajnaMama
A czytaliście coś więcej Saint-Exupery'ego? Słyszałam, że jego inne książki też są dobre.
alka25
Uwielbiałam tę książkę i do tej pory chętnie do niej wracam icon_smile.gif
Peggie
ja tego nie czytałam, chyba muszę nadrobić zaległości.
FajnaMama
Jasne, przeczytaj. Myślę, że Ci się spodoba icon_wink.gif Chyba nie ma osoby, która nie lubi Małego Księcia.
Stella25
czytałam dawno, dawno temu, ale chyba muszę sobie odświeżyć icon_smile.gif Filmu nie oglądałam, musi być ciekawy icon_smile.gif
muppet
Dla mnie przede wszystkim to nie jest kisążka dla małych dzieci. Wtedy nie widzi się tych wszystkich ukrytych znaczen.
gosinka99
Książka jest super!! Najlepsze w niej jest to, że można ją czytać co kilka lat i zawsze na coś innego zwróci się uwagę icon_smile.gif
Elimaja
A oglądałyście film ? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.