To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie ubranka dla alergika?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lexis
Moje dziecko ma AZS, powoli przyzwyczajam się do tej myśli, choć nie jest łatwo, bo problemy pojawiają się na każdym kroku. Myślałam ze najgorsza będzie ta nieustanna pielęgnacja, ale teraz okazuje się że cała wyprawka praktycznie jest do wyrzucenia bo wszystko drażni skórę Majki icon_sad.gif czy znacie jakieś materiały, firmy godne polecenia które produkują ubranka właśnie dla atopików? icon_sad.gif
Agula9
Moja mała też ma AZS ja zwykle kupuję wszystko z bawełny, można prać w wyższych temp i miłe w dotyku, sama nie znoszę sztucznizny 29.gif
Daria9A
Najlepsze na pewno 100% bawełny bez żadnych dodatków ja takie kupuje dla swojej córki i jestem zadowolono bo zdarzyło się że miała uczulenie, myślałam że to morze proszek ale w końcu okazało się że ubrania powodowały podrażnienie dlatego teraz kupuję wyłącznie 100% bawełny. Od niedawna kupuję ubranka tutaj https://bejbusie.pl/oferta/body-dla-niemowlaka i jestem zadowolona.
Lidlka
ja też polecam przede wszystkim te 100 proc bawełny, i to najlepiej organicznej, bo to nie to samo co zwykła! Zajrzyj sobie tutaj: https://deareco.com/ i poszperaj, cudowne ubranka, a masz gwarancję, że dobre dla skóry maluszka:)
evusi
dla alergików koniecznie 100% bawełny! Ja dla swoich maluchów kupuję ubranka w www.mmdadak.com i muszę przyznać, że się sprawdzają! Są trwałe, rozmiarówka pasuje, a na dodatek ostatnio mieli fajne promocje!
BMaj
Monia też ma alergię na różne materiały, przede wszytskim ważne jest to w czym pierzemy, bo niestety wiele alergii jest mylonych, myślimy że to wina materiału, a tu się okazuje że nasz proszek do prania jest alergenem, jeśli jednak lekarz(!) potwierdził że to wina tkaniny to trzeba czytać etykietki, jak ktoś wspomniał wyżej stuprocentowa bawełna powinna być dobra, choć są i inne tkaniny nie powodujące alergii, to zalezy od malucha, ja kupiłam takie ubranka, jak na razie Monia nie grymasi icon_wink.gif
MatiDabrowski
Zdecydowanie ubranka z samej bawełny i dodatkowo muszą być prane w antyalergicznych środkach.
Baasia
W takim przypadku na pewno dobrze sprawdzą się tkaniny bawełniane, bo ich materiał charakteryzuje się wysoką jakością. Warto postawić na takie rozwiązanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.