Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

makijaż permanentny - warto?

-
BabyBlue
post Mon, 12 Mar 2018 - 12:13
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,503

Hej. Jakie macie doświadczenie z makijażem permanentnym? Jesteście zadowolone z jego efektów, czy wręcz przeciwnie, żałujecie że się na niego zdecydowałyście? Ja niedługo mam urodziny i mąż pytał mnie co chciałabym dostać. Pomyślałam więc o tym, żeby wykupił mi wizytę w salonie, gdzie zrobiliby mi
makijaż permanentny oczu. Boje się jednak trochę, że będę wyglądać okropnie i szybko tego pożałuje... Co myślicie?
Go to the top of the page PM

Quote Post
petra
post Fri, 20 Apr 2018 - 10:39
Post #2

Nr użytkownika: 51,429

W Beauty Lux uruchomili szkolenie z makijażu permanentnego.
Radzę się zainteresować. Ono jest bardzo konkretne i wymagające, na różnym poziomie - koleżanka była.
Twierdzi, że narobiła się... Jestem zapisana na maj, na razie poziom podstawowy, 40h.
Dawno temu chciałam się szkolić z tego tematu, ale po prostu nie miałam żadnej sprawdzonej szkoły.

Quote Post
azotic
post Tue, 24 Apr 2018 - 14:56
Post #3

Nr użytkownika: 51,789

Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym temacie icon_smile.gif Z całą pewnością przyda mi się icon_wink.gif

--------------------
Odgórny nakaz łączenia się w pary jest zwyczajnym idiotyzmem.

Quote Post
Patunia009
post Wed, 25 Apr 2018 - 21:36
Post #4

Nr użytkownika: 51,786

Jeśli chodi o makijaż permanentny opinie ludzi są różne..
Technika robocizny w tych czasch czasami załamuje ;(
pseudo kosmetyczki nie mjące zadnej praktyki ogłaszają sie za taniosci i kobiety później płaczą i plują sobie w brode z powodu zle wykonanej usługi..
moim zdaniem, makijaż permanentny jest czyms bardzo ulatwiającym Nam kobietom nasz codzienny makijaz, zaoszczamy w ten sposob duzo czasu na malowanie brwi czy tez nadawanie ksztaltu.
jestem jak najbardziej za, oczywscie jesli jestemy w dobrych rękach icon_smile.gif

Quote Post
alinka_malinka
post Mon, 07 May 2018 - 14:29
Post #5

Nr użytkownika: 51,828

Najpierw bym poszła na hennę, zobaczyła co i jak u mnie wygląda... Bo jednak to jest już coś trwałego i jak będzie zły efekt, to nie wiadomo czy warto icon_smile.gif

Quote Post
petra
post Wed, 16 May 2018 - 10:36
Post #6

Nr użytkownika: 51,429

Patrzcie tutaj - https://www.new-nails.com/lingerystka/kurs-...manentnego.html
Ogólnie - zdecydowanie polecam ten kierunek z kilku prostych względów - usługa jest popularna, a szkolenie to najłatwiejsza droga do nauczenia się tego zawodu. Pracuję jako kosmetyczka od naprawdę bardzo dawna.
Wiem, co liczy się w tym zawodzie - umiejętności. Na studiach was tego nie nauczą, ale też konkrety możecie mieć dopiero po naprawdę solidnych szkoleniach.

Quote Post
haniasmiatek
post Thu, 26 Jul 2018 - 20:38
Post #7

Nr użytkownika: 50,343

Ja się właśnie zastanawiam, w sumie to już mam w klinice Miracki zamówioną wizytę w Warszawie - https://klinikamiracki.pl/zabieg/makijaz_permanentny/ Koleżanka mi poleciła a na taki zabieg lepiej mieć kogoś sprawdzonego.

Quote Post
mall
post Thu, 09 Aug 2018 - 14:03
Post #8

Nr użytkownika: 50,211

pewnie, ze warto icon_smile.gif To przede wszystkim ogromna oszczędność czasu icon_smile.gif Najważniejsze, to wybrać się do doświadczonej linergistki. Ja osobiśćie polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Robiłam u niej brwi metodą włosową a niebawem wybieram się na kolejny zabieg - tym razem będzie tworzyć perfekcyjne kreski na górnej powiece icon_smile.gif

Quote Post
> makijaż permanentny - warto?

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 23 Sep 2018 - 12:37
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe