Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prostownica do włosów - jaka?

> 
AniaM**
wto, 07 lut 2012 - 22:25
jaką polecacie? firma, model, co powinna mieć?
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 22:25
Post #1

jaką polecacie? firma, model, co powinna mieć?

--------------------



gwiazdeczka77
wto, 07 lut 2012 - 23:46
Ja mam prostownicę firmy STALMAN, kupiłam w tesco za grosze i używam jej juz od ponad 3 lat. Moje trzy koleżanki również miały w posiadaniu i były zadowolone. Ja dosyć często prostuje włosy także zaskoczona jestem że ona jeszcze sie jako tako trzyma icon_wink.gif Nie polecam prostownicy z wymiennymi końcówkami, miałam philipsa i była strasznie słaba ;/
Moja kuzynka jest fryzjerką i ma profesjonalną prostownicę firmy Remington którą ułożysz włosy na sucho i mokro. Zależy w jakiej cenie chciałabyś kupić bo tego typu to już chyba ponad 100zł kosztują .
gwiazdeczka77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 555
Dołączył: czw, 05 lis 09 - 14:37
Skąd: woj. świętokrzyskie
Nr użytkownika: 29,971

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 23:46
Post #2

Ja mam prostownicę firmy STALMAN, kupiłam w tesco za grosze i używam jej juz od ponad 3 lat. Moje trzy koleżanki również miały w posiadaniu i były zadowolone. Ja dosyć często prostuje włosy także zaskoczona jestem że ona jeszcze sie jako tako trzyma icon_wink.gif Nie polecam prostownicy z wymiennymi końcówkami, miałam philipsa i była strasznie słaba ;/
Moja kuzynka jest fryzjerką i ma profesjonalną prostownicę firmy Remington którą ułożysz włosy na sucho i mokro. Zależy w jakiej cenie chciałabyś kupić bo tego typu to już chyba ponad 100zł kosztują .

--------------------


AniaM**
wto, 07 lut 2012 - 23:52
znalazłam wcześniejszy wątek o prostownicach, więc z góry przepraszam za mnożenie wątków

ja się zastanawiam czy ma mieć jonizacje i parę wodną?
fryzjerka mówiła że najlepiej Remingtona z powłoką teflonową lub turmalinową
zastanawiam siÄ™ nad tÄ… TU
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 23:52
Post #3

znalazłam wcześniejszy wątek o prostownicach, więc z góry przepraszam za mnożenie wątków

ja się zastanawiam czy ma mieć jonizacje i parę wodną?
fryzjerka mówiła że najlepiej Remingtona z powłoką teflonową lub turmalinową
zastanawiam siÄ™ nad tÄ… TU


--------------------



AniaM**
wto, 07 lut 2012 - 23:52
znalazłam wcześniejszy wątek o prostownicach, więc z góry przepraszam za mnożenie wątków

ja się zastanawiam czy ma mieć jonizacje i parę wodną?
fryzjerka mówiła że najlepiej Remingtona z powłoką teflonową lub turmalinową
zastanawiam siÄ™ nad tÄ… TU
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post wto, 07 lut 2012 - 23:52
Post #4

znalazłam wcześniejszy wątek o prostownicach, więc z góry przepraszam za mnożenie wątków

ja się zastanawiam czy ma mieć jonizacje i parę wodną?
fryzjerka mówiła że najlepiej Remingtona z powłoką teflonową lub turmalinową
zastanawiam siÄ™ nad tÄ… TU


--------------------



gozar
śro, 08 lut 2012 - 00:02
Najlepiej płytki ceramiczne. Bez pary, jonizacja może być ale nie musi. Dobrze żeby miała regulację temperatury. A i dosyć długi kabel .Do długich włosów lepiej kupić z trochę szerszymi płytkami, do krótkich z węższymi. Ta co pokazałaś jest uniwersalna. Dla mnie może być mimo, iż jakoś nie przekonuje mnie ta marka. Remington to b.niska półka wśród profesjonalnych sprzętów. Ale do użytku domowego powinna się spokojnie sprawzić.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 00:02
Post #5

Najlepiej płytki ceramiczne. Bez pary, jonizacja może być ale nie musi. Dobrze żeby miała regulację temperatury. A i dosyć długi kabel .Do długich włosów lepiej kupić z trochę szerszymi płytkami, do krótkich z węższymi. Ta co pokazałaś jest uniwersalna. Dla mnie może być mimo, iż jakoś nie przekonuje mnie ta marka. Remington to b.niska półka wśród profesjonalnych sprzętów. Ale do użytku domowego powinna się spokojnie sprawzić.

--------------------
AniaM**
śro, 08 lut 2012 - 09:30
gozar to zupełnie masz inne spojrzenie od mojej fryzjerki
mówiła żeby wystrzegać się ceramicznych - skąd takie odmienne zdanie?

a Remington to w necie najbardziej polecana (z nieprofesjonalnych) marka sprzętu do pielęgnacji włosów
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 09:30
Post #6

gozar to zupełnie masz inne spojrzenie od mojej fryzjerki
mówiła żeby wystrzegać się ceramicznych - skąd takie odmienne zdanie?

a Remington to w necie najbardziej polecana (z nieprofesjonalnych) marka sprzętu do pielęgnacji włosów

--------------------



AniaM**
śro, 08 lut 2012 - 09:31
jeszcze o tej myślałam TU
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 09:31
Post #7

jeszcze o tej myślałam TU

--------------------



gozar
śro, 08 lut 2012 - 12:12
AniaM - sama jestem fryzjerką i przez moje ręce przeszło wiele prostownic. Ceramiczne to obecnie najbardziej popularne , ale i najbardziej trwałe prostownice. Co do teflonu, to włosy po niej też wyglądają fajnie, ale sama osobiście widziałam takie prostownice ze zdartym teflonem po bokach po dłuższym czasie użytkowania. O turmalinowych za dużo Ci nie powiem , bo osobiście nie miałam okazji pracować na takich, jak również salony które znam z takich nie korzystają. Wydają się być ok, to domowego użytku.
AniuM co do firmy Remington . Hurtownie fryzjerskie i przedstawiciele profesjonalnego sprzętu po prostu jej nie mają w swojej ofercie. Można ją raczej kupić w internecie pod nazwą 'profesjonalna', w MediaMarkt i w innych hipermarketach. Nie wiedziałam żadnego salonu fryzjerskiego który korzystałby z tego sprzętu ( mówię o profesjonalnym salonie).
Ale tak jak wcześniej wspomniałam, do codziennego użytku myślę że sie nada. Z resztą masz fryzjerkę która z tego korzysta i jest zadowolona icon_wink.gif

Ten post edytował gozar śro, 08 lut 2012 - 12:16
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 12:12
Post #8

AniaM - sama jestem fryzjerką i przez moje ręce przeszło wiele prostownic. Ceramiczne to obecnie najbardziej popularne , ale i najbardziej trwałe prostownice. Co do teflonu, to włosy po niej też wyglądają fajnie, ale sama osobiście widziałam takie prostownice ze zdartym teflonem po bokach po dłuższym czasie użytkowania. O turmalinowych za dużo Ci nie powiem , bo osobiście nie miałam okazji pracować na takich, jak również salony które znam z takich nie korzystają. Wydają się być ok, to domowego użytku.
AniuM co do firmy Remington . Hurtownie fryzjerskie i przedstawiciele profesjonalnego sprzętu po prostu jej nie mają w swojej ofercie. Można ją raczej kupić w internecie pod nazwą 'profesjonalna', w MediaMarkt i w innych hipermarketach. Nie wiedziałam żadnego salonu fryzjerskiego który korzystałby z tego sprzętu ( mówię o profesjonalnym salonie).
Ale tak jak wcześniej wspomniałam, do codziennego użytku myślę że sie nada. Z resztą masz fryzjerkę która z tego korzysta i jest zadowolona icon_wink.gif

--------------------
AniaM**
śro, 08 lut 2012 - 14:17
dzięki za info icon_smile.gif

a co powiesz o tej drugiej - CX1? ja o niej w necie wyczytałam
a co polecasz do ochrony włosów przed zniszczeniem przez prostownicę?
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 14:17
Post #9

dzięki za info icon_smile.gif

a co powiesz o tej drugiej - CX1? ja o niej w necie wyczytałam
a co polecasz do ochrony włosów przed zniszczeniem przez prostownicę?

--------------------



Fantastka
nie, 05 sie 2018 - 12:43
Warto zostawić ten temat specjaliście. To z całą pewnością będzie bardzo dobra koncepcja icon_smile.gif
Fantastka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 05 sie 18 - 12:30
Nr użytkownika: 51,932




post nie, 05 sie 2018 - 12:43
Post #10

Warto zostawić ten temat specjaliście. To z całą pewnością będzie bardzo dobra koncepcja icon_smile.gif

--------------------
Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy.
camomile
piÄ…, 05 kwi 2019 - 14:54
Dla mnie podstawa to jonizacja icon_smile.gif mam już drugą prostownicę z tą opcją i mega sobie chwalę
camomile


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pią, 22 mar 19 - 15:17
Nr użytkownika: 52,868




post piÄ…, 05 kwi 2019 - 14:54
Post #11

Dla mnie podstawa to jonizacja icon_smile.gif mam już drugą prostownicę z tą opcją i mega sobie chwalę
LadyK
pon, 08 kwi 2019 - 16:51
Cześć Wam!

Co nie spojrzę na jakieś zestawienie to wszędzie prostownice od Remingtona. Problem w tym, że ja już zraziłam się do tej marki. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś prostownicę, która miałaby jonizację i możliwie jak najniższą dolną wartość temperatury?

Mam bardzo słabe, łamliwe, puszące się i cienkie włosy - przez to prostownica musi być jak najbardziej delikatna i mieć powiedzmy zakres temperatur zaczynający się od około 150 stopni. Ktoś coś poleci?

Z góry dziękuję!
LadyK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 08 kwi 19 - 16:48
Nr użytkownika: 52,941




post pon, 08 kwi 2019 - 16:51
Post #12

Cześć Wam!

Co nie spojrzę na jakieś zestawienie to wszędzie prostownice od Remingtona. Problem w tym, że ja już zraziłam się do tej marki. Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś prostownicę, która miałaby jonizację i możliwie jak najniższą dolną wartość temperatury?

Mam bardzo słabe, łamliwe, puszące się i cienkie włosy - przez to prostownica musi być jak najbardziej delikatna i mieć powiedzmy zakres temperatur zaczynający się od około 150 stopni. Ktoś coś poleci?

Z góry dziękuję!

--------------------
Ciekawe zestawienie znaleźć można tutaj: https://www.zadbanewlosy.pl/jaka-prostownic...lepsza-ranking/
rowan_berry
śro, 29 maj 2019 - 15:54
Mam babylissa, też ceramiczna, a na dodatek ta powłoka ma lekką fakturę, więc idealnie się dopasowuje do włosów. Także LadyK, jak szukasz czegoś naprawdę delikatnego to zerknij na pewno na sensitive z babyliss.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post śro, 29 maj 2019 - 15:54
Post #13

Mam babylissa, też ceramiczna, a na dodatek ta powłoka ma lekką fakturę, więc idealnie się dopasowuje do włosów. Także LadyK, jak szukasz czegoś naprawdę delikatnego to zerknij na pewno na sensitive z babyliss.

--------------------


> prostownica do wÅ‚osów - jaka?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 10:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama