Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure

-


Jeśli szukacie zabawnej, wciągającej gry dla całej rodziny, sięgnijcie po "Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure [X360]". Ta propozycja spodoba się z pewnością fanom disney'owskich pełnometrażówek. Różnorodność zadań, piękna grafika i możliwość współzawodnictwa w gronie rodziny i znajomych to niepodważalne atuty tej gry.

"Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure" przeniesie Was do Paryża z "Ratatouille", do południowoamerykańskiej dżungli z "Odlotu" i na amerykańskie szosy z "Aut". Swoich ulubionych bohaterów znajdą tu też miłośnicy "Toy Story" i "Iniemamocnych".

Do gry niezbędny jest kontroler Kinect, który pozwala sterować postaciami z kreskówek za pomocą gestów. W wielu momentach da się odczuć przewagę tego rozwiązania nad innymi konsolami wymagającymi trzymania przekaźników w rękach.

Z punktu widzenia rodziców, gra warta jest polecenia ze względu na walory edukacyjne: uczy współzawodnictwa, ale i współpracy. Zmusza też do aktywności fizycznej, co dla pokolenia komputerowych dzieci jest wartością nie do przecenienia.

A na co zwracają uwagę dzieci:

  • 12-letni Adam: "Szczególnie podoba mi się połączenie tak wielu gier - to naprawdę "5 w 1". Fajnie jest też zobaczyć w jednej grze całą grupę filmowych bohaterów"
  • 7-letni Bartek: "Dla mnie najciekawsze są wyścigi samochodami z "Aut". Kieruje się nimi jak prawdziwy rajdowiec."

Dla małych graczy pewym minusem może być brak polskiego dubbingu. Cała gra jest jednak opatrzona polskimi napisami, które mogą być czytane przedszkolakom na głos. Ale pamiętać trzeba, że ta gra adresowana jest do odbiorców w każdym wieku - spodoba się uczniowi, studentowi, zachwyci dorosłego. Jednego czego potrzeba, to dłuższej chwili wolnego czasu. Dłuższej, bo oderwać się od "Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure" nie sposób.