Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Impreza dla dzieci

Kreatywny Dzień Ojca


Termin i miejsce

23-06-2017 (piątek)

  • 12:00-19:00

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno
O imprezie
 Kreatywny Dzień Ojca

Rodzinne i kreatywne świętowanie z tatą

Czas spędzony z tatą jest bezcenny dla każdego dziecka. Z okazji Dnia Ojca 23 czerwca Centra Handlowe Auchan w Swadzimiu i Komornikach przygotowały dla wszystkich tatusiów i ich pociech moc atrakcji. W programie znajdą się warsztaty pt. „Jak to działa?”, zajęcia plastyczne oraz popularne gry i zabawy.

Tata jest bardzo ważną osobą w życiu każdego dziecka. Wprowadza w dziecięcy świat stabilizację oraz poczucie bezpieczeństwa i jest ważnym autorytetem dla młodego człowieka. Czas spędzany na wspólnej zabawie, majsterkowaniu, grze w piłkę czy męskich rozmowach rozwija także kreatywność najmłodszych.

23 czerwca warto spędzić razem z ukochanym tatą, dlatego też Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim przygotowały na ten dzień wiele rodzinnych atrakcji. Podczas warsztatów najmłodsi wezmą udział w licznych eksperymentach, przygotują swoim tatom wyjątkowe prezenty oraz spędzą z nimi czas, grając w popularne gry.
W trakcie warsztatów pt. „Jak to działa” przeprowadzone zostanie kilkadziesiąt eksperymentów naukowych o różnorodnej tematyce i stopniu trudności. Dzieci wraz z opiekunami dowiedzą się m.in. jak wytworzyć prąd z warzyw i owoców, jak silnie może wiać wiatr oraz poznają odpowiedź na pytanie, czy woda może sklejać ze sobą elementy. Ponadto zbudują prosty silnik elektryczny, wiatromierz, łódkę oraz poduszkowiec napędzany powietrzem z balona.

Podczas warsztatów plastycznych najmłodsi, pod okiem doświadczonych animatorów, stworzą oryginalne prezenty dla swoich tatusiów: laurki, kolorowe breloczki w kształcie auta, magnesy na lodówkę, zakładki do książek czy etui do długopisów. Będzie to również wspaniała okazja do tego, by zagrać w kultowe gry i zabawy, wśród których nie może zabraknąć gry w piłkarzyki czy znanych i lubianych planszówek.

„Kreatywny Dzień Ojca” odbędzie się 23 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu i w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu w godzinach od 12.00 do 19.00. Udział we wszystkich atrakcjach tego dnia jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator. Wykonane prace będzie można zabrać ze sobą do domu.


Wiek

minimalny: 4 lata

maksymalny: 10 lat

Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno

 Kreatywny Dzień Ojca