Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Fantasy Park Sp.zo.o

Powsińska 31
02-903 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: (022) 331-70-90


e-mail: dominika_schubert@op.pl
www: www.fantasypark.pl


Informacje o instytucji

Rodzinne Centrum Rozrywki Fantasy Park Warszawa znajduję się w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall, przy ul. Powsińskiej 31. Jest czynny codziennie od godziny 10:00 do 24:00 w tygodniu i do późnych godzin nocnych w trakcie weekendu. Lokal oferuje wiele atrakcji, z którym wymienić trzeba przede wszystkim: 12 nowoczesnych torów do gry w kręgle, 11 profesjonalnych stołów bilardowych, największy w Polsce plac zabaw, kilkadziesiąt automatów video, 2 kompleksowo wyposażone bary, bezprzewodowy, darmowy internet (tzw. hot-spot), strefę disco z parkietem do potańczenia (dyskoteki odbywają się w piątki i soboty).
W Fantasy Park organizujemy szereg imprez: przyjęcia urodzinowe dla dzieci, imprezy firmowe, konferencje, specjalne wydarzenia (takie jak koncert Dj Tonki czy imprezy z okazji premiery filmów "Wyspa Dinozaura" i "Pora Mroku"), turnieje bowlingowe, imprezy okolicznościowe (np. z okazji Dnia Dziecka). Specjalizujemy się zwłaszcza w organizacji dużych imprezy firmowych oraz przyjęć urodzinowych dla dzieci. Zadzwoń do nas i powiedz czego oczekujesz – na pewno zorganizujemy dla Ciebie wszystko czego tylko chcesz...

W chwili obecnej organizujemy Sylwester dla dzieci:

Gdzie: Fantasy Park, Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31, Warszawa


Kiedy: 31.12.2008 (środa)


Czas trwania: 10:00 – 16:00


Partnerzy imprezy: Piccolo, Pepsi


Atrakcje:
Imprezy będą prowadzone przez animatorów przebranych w strój „Piccolo Boy’a”. Ich zadaniem będzie prowadzenie gier i zabaw, organizacja turniejów na grach video oraz bowlingu.
Do ich dyspozycji będą: skakanki, hula hop, płachty animacyjne, unihokej, piłki i inne.
Specjalnie dla potrzeb imprezy przygotowany zostanie kącik malucha, kącik malowania i rysunku, kącik malowania buziek etc.
Oczywiście przewidziana jest masa nagród dla dzieci, takich jak modele samochodów, motorów, pluszaki, breloki, filmy na DVD, czapki, piłki etc.
W kulminacyjnym momencie imprezy „odpalone” zostaną konfetti - animatorzy wspólnie z dziećmi i szampanem Piccolo świętować będą Nowy Rok.

Wstęp jest darmowy