Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

SprawdĹş koniecznie
WaĹźne tematy

WOKALNE WARSZTATY DLA DZIECI W KLUBOKAWIARNI POMPON!

Młynarska 13
01-205 Warszawa
woj. mazowieckie


e-mail: k.kuprjanowicz@hotmail.com
www: karina.banasiewicz@pomponart.pl


Informacje o instytucji

Już 5 maja w Disney Channel startuje drugi sezon „Szkoły Księżniczek”! Jednocześnie zostanie uruchomiona strona www.disney.pl/szkola-ksiezniczek-2, na której młode adeptki będą starały się o odznakę księżniczki. W ramach projektu 8 maja 2014 r. w warszawskiej klubokawiarni POMPON zorganizowane zostaną warsztaty wokalne dla dziewczynek w wieku powyżej 4 lat.

Jeśli twoja córka kocha śpiewać i jest fanką filmów Disneya – koniecznie przyjdź z nią na nasze warsztaty w ramach „Szkoły Księżniczek”. W doskonaleniu muzycznego talentu uczestniczkom pomagać będzie Liwia Pawłowska – wokalistka, która od 2005 roku związana jest z Teatrem Muzycznym ROMA, w którym występowała m.in. w musicalach Koty i Akademia Pana Kleksa.

Warsztaty odbędą się w klubokawiarni POMPON 8 maja br. o godzinie 18:00. Dziewczynki, będą mogły wziąć udział w ćwiczeniach z emisji głosu oraz wspólnie zaśpiewać swoje ulubione piosenki z filmów Disneya. Zajęcia są bezpłatne, a zapisy przyjmowane są pod adresem: karina.banasiewicz@pomponart.pl.

Równolegle na antenie Disney Channel zagoszczą Księżniczki Disneya. Tym razem będzie to: Aurora, Arielka, Kopciuszek, Tiana, Roszpunka, Bella oraz Anna. Poszczególne odcinki będą nawiązywać do jednej z postaci i jej atrybutów, wśród których znajdą się: śpiew, pływanie, opieka nad zwierzętami, dekorowanie wnętrz, jazda na łyżwach, organizowanie przyjęcia i przygotowanie stroju na wielkie wyjście. To wszystko w zaczarowanej, baśniowej atmosferze, na pograniczu marzeń i rzeczywistości, w świecie, w którym wszystko jest możliwe.

Na stronie internetowej www.disney.pl/szkola-ksiezniczek-2 dziewczynki znajdą inspirujące zadania nawiązujące do wszystkich odcinków z serialu. Po ich wykonaniu uzyskają odznakę świadczącą o nabyciu danej umiejętności. Na koniec będą mogły przystąpić do egzaminu i zostać absolwentką „Szkoły Księżniczek” Disneya.


***
Program „Szkoła Księżniczek” obejmuje 11 postaci. Za każdą z nich stoi niecodzienna opowieść, z której płynie wyjątkowa, uniwersalna nauka. Każdą Księżniczkę wyróżniają również wartości, które pomimo upływu lat pozostają niezmiennie aktualne. Serial rozwija i pobudza wyobraźnię, inspiruje do kreatywnego spędzania czasu, odkrywania i doskonalenia talentów oraz próbowania sił w różnych dyscyplinach.

Więcej informacji na temat zajęć w POMPONIE znajduje się na oficjalnym Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/PomponKlubokawiarnia oraz stronie www.pomponart.pl

Więcej informacji o „Szkole Księżniczek” można znaleźć na stronie:
http://www.disney.pl/szkola-ksiezniczek/
Instagram: @Disney_Polska #SzkolaKsiezniczek
http://www.disney.pl/ksiezniczki/
Twitter: @DisneyPolska

Dodatkowe informacje:

The Walt Disney Company Polska (TWDC)
TWDC to wiodąca międzynarodowa firma z dziedziny rozrywki rodzinnej i mediów, działająca w pięciu segmentach biznesowych: sieci medialne, parki rozrywki i ośrodki wypoczynkowe, produkcja filmowa, produkty konsumenckie oraz interaktywna grupa medialna.
TWDC istnieje na rynku polskim od 20 lat. Polskie przedstawicielstwo firmy powstało w 1993 roku, a otwarcie The Walt Disney Company Polska nastąpiło w roku 2003. Od 2009 polskie biuro odpowiedzialne jest za cały region Europy Środkowej i Wschodniej, obejmujący 16 krajów, z lokalnymi biurami w Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie. We wrześniu 2012 r. TWDC Polska przejęło dystrybucję kinową wszystkich filmów opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar, Marvel i Lucasfilm Ltd, stając się czołowym dystrybutorem, który pochwalić się może takimi hitami, jak „Thor: Mroczny świat”, „Kraina Lodu” i „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” oraz nadchodzącymi premierami: „Violetta: Koncert” oraz „Czarownica”.
Disney blisko współpracuje z telewizjami otwartymi oraz kanałami tematycznymi, dystrybuując kontent opatrzony marką Disneya lub bez niej, jak seriale „Gotowe na wszystko” czy „Grey’s Anatomy – Chirurdzy”. W roku 2006 na polskim rynku zadebiutował kanał Disney Channel, który niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w grupie 4 – 15, jak również wśród widzów 4+. Multipleks kanałów Disneya w Polsce obejmuje również Disney XD oraz Disney Junior.
Produkty licencyjne Disneya występujące w kategoriach: zabawki, odzież, wyposażenie wnętrz, artykuły żywnościowe, książki i magazyny, artykuły papiernicze, DVD, Blu-Ray oraz gry, dostępne są u wszystkich największych sprzedawców detalicznych w Polsce.
POMPON
Pompon to klubokawiarnia dla dużych i małych. Miejsce, gdzie przede wszystkim liczy się dobra zabawa, domowe i smaczne jedzenie, duży wybór zajęć i warsztatów z ciekawymi ludźmi oraz miejsce spotkań dla wielu osób, nie tylko z Woli.


Zajęcia

Brak