Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Spektakl dla dzieci

„Jak to w rodzinie”


Termin i miejsce

17-07-2017 (poniedziałek)

  • 13:00
  • 15:00
  • 17:00

CH Auchan Gdańsk
Szczęśliwa 3
Gdańsk
O spektaklu
 „Jak to w rodzinie”

Kura, Kogut, Kurczak i Jajko stanowią wyjątkową kurzą gromadkę. Jak w każdej rodzinie, również między bajkowymi bohaterami dochodzi do sporów i różnego rodzaju konfliktów. Jak uporają się z nimi bohaterowie przedstawienia pt. „Jak to w rodzinie”? Dowiedzą się tego mali widzowie, którzy w niedzielę 17 lipca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

W sceniczne wydarzenia włączeni zostaną nie tylko najmłodsi, lecz także ich rodzice. To oni bowiem – ze wsparciem swoich pociech – pomogą małemu pisklęciu wykluć się z twardej skorupki. Czy goście galerii handlowej podołają temu zadaniu?

- Spektakl pokazuje maluchom, że trudne sytuacje można rozwiązać lub załagodzić, jeśli obie strony okażą sobie szacunek i zrozumienie. Choć przedstawienie ma charakter edukacyjny nie zabraknie w nim śmiechu czy wspólnego śpiewania piosenek. Z pewnością będzie to okazja, aby w rodzinnym gronie przeżyć bajkowe doświadczenie – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Niedzielny spektakl teatralny będzie drugim w tym roku spotkaniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”, jaki od czerwca realizowany jest w gdańskiej galerii handlowej Auchan. Co miesiąc mali widzowie zasiądą przed sceną teatralną, aby poznać ciekawe historie bajkowych bohaterów.
Spektakl pt. „Jak to w rodzinie” odbędzie się w niedzielę 17 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3. Opowieść przedstawiona będzie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział we wspólnej teatralnej zabawie jest bezpłatny!


Wiek

minimalny: 2 lata

Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno