Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 20-07-2018
Wybierz miejscowość
Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ośrodek Kultury i Edukacji SM "WOLA" 01-466 Warszawa ul. Bolkowska 2c, zaprasza dzieci już od 6 roku życia do szkółki szachowej. Zajęcia odbywają się w salach OKiE Bemowo przy: ul. Bolkowskiej 2c oraz przy ul.Powstańców Śląskich 8, w salach szachowych. Nauka gry w szachy prowadzona jest we wtorki i środy, w godzinach popołudniowych. W okresi... (więcej)
taniec towarzyski - grupy dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci W ofercie Akademii Tańca nie zapomniano także o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowano zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Taniec połączony z wyśmienitą zabawą sprawi, że pociechy rozładują swoją energię na parkiecie a rodzice będą z dumą obserwować ich postępy. Młodsze i starsze dzieci mogą poćwiczyć walca i czaczę w swoich grupach... (więcej)