Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 23-04-2021
Wybierz miejscowość
Wykonaj wyjątkowe ramki na zdjęcia - bezpłatne warsztaty dla dzieci - Rzeszów - zajęcia dla dzieci „Manufaktura kreatywności” to nowy cykl bezpłatnych zajęć dla całej rodziny w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Już 25 stycznia podczas kreatywnych warsztatów rodzinnych dzieci poznają technikę decoupage i samodzielnie wykonają pamiątkowe ramki na zdjęcia. Udział bezpłatny. W sobotę 25 stycznia podczas pierwszych zajęć z noweg... (więcej)
Warsztaty architektoniczne dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl warsztatów architektonicznych, podczas których odkryjemy wilanowskiego Ducha Miejsca! Zbadamy, z jakich materiałów wzniesiono mury oraz co posłużyło do wykonania dekoracji. Będziemy szukać barokowej symetrii i komponować, inspirując się dawnymi wzornikami architektonicznymi. HARMONOGRAM ↪ 24 marca | Kamień na kamieniu... (więcej)
WIOSENNE PRZEBUDZENIE 
wycieczka przyrodnicza do rezerwatu przyrody Morysin
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wiosna to bardzo romantyczna pora roku. W czasie spaceru dowiemy się, co świadczy o tym, że Morysin był niegdyś romantycznym parkiem krajobrazowym. Poszukiwać będziemy także zwiastunów wiosny w świecie roślin i zwierząt. ODBIORCY: wszyscy | brak ograniczeń wiekowych TERMIN: 31 marca, godz. 11.00–13.30 MIEJSCE: Muzeum Pałacu Króla Jana I... (więcej)

Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza do „Pracowni Św. Mikołaja”!
 - Kraków - zajęcia dla dzieci W sobotę, 8 grudnia Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza swoich klientów i ich pociechy do udziału w świątecznej edycji warsztatów kreatywnych – tym razem tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie ozdób choinkowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Święty Mikołaj. W godzinach od 10:00 do 15:00 w mikołajkowej strefie zlokalizowanej... (więcej)
Balet dla dzieci - Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin - zajęcia dla dzieci
Mała Akademia Sportu  Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin
Warsztaty prowadzone są w oparciu o podstawy tańca klasycznego oraz ćwiczenia i zabawy muzyczne dostosowane do wieku młodych tancerzy. Balet znakomicie rozciąga i wzmacnia mięśnie, dbając o prawidłową postawę. Dzięki mini choreografiom i zadaniom aktorskim nasi uczniowie nabywają pewności siebie i rozwijają kreatywność. Gwarantujemy mnóstwo zabawy ... (więcej)
Aktywna mama - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegające na ćwiczeniach z fizjoterapeutką aktywizujące kobiety po połogu. W zajęciach biorą również udział dzieci do 1 roku. Dzięki temu mama może wracać do formy bez konieczności pozostawiania maluszka pod czyjąś opieką.... (więcej)
 
Małe Nutki  Łódź
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat, na których dzieci muzykują wspólnie z mamą, tatą, babcią lub dziadkiem. Wczesne rozwijanie dziecięcej muzykalności : - pobudza rozwój inteligencji - rozwija twórczość i pomysłowość - ułatwia komunikację dziecka - rozwija samodzielność Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, czas trwa... (więcej)
 
TUTA Centrum Edukacyjne  Pruszcz Gdański
Zapraszamy na zajęcia z programowania, gdzie przy współpracy ozobotów dzieci rozwiną umiejętności logicznego myślenia, sterowania małymi robotami oraz rozbudzą w sobie pasję programowania!... (więcej)
 
Czas Dla Nas  Gdańsk
Zajęcia z cyklu Hopsasanki to zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci i ich opiekunów, pełne rytmicznej muzyki, animacji i kreatywnej zabawy. Nie zabraknie też czasu na prace manualne, wycinanie, wyklejanie, kolorowanie, czyli tworzenie własnych mini arcydzieł! Wspólnie spędzony czas sprzyja umacnianiu więzi i dostarcza inspiracji do zabaw domowy... (więcej)
 
TUTA Centrum Edukacyjne  Pruszcz Gdański
Zajecia hiszpańskiego dla zaawansowanych z native speakerem. Małe grupy (do 6 osób). U nas nauczysz się mówić po hiszpańsku i żaden wyjazd nie będzie dla Ciebie problemem!... (więcej)
 
TUTA Centrum Edukacyjne  Pruszcz Gdański
Zajecia hiszpańskiego dla początkujących z native speakerem. Małe grupy (do 6 osób). U nas nauczysz się mówić po hiszpańsku i żaden wyjazd nie będzie dla Ciebie problemem!... (więcej)
 
TUTA Centrum Edukacyjne  Pruszcz Gdański
Zajęcia taneczne dla dzieci 7-13 lat. Stawiamy na wszechstronny rozwój fizyczny dzieci. Każde z zajęć poprzedzone są rozgrzewką. Nasza instruktorka - Pani Maria, jest instruktorem tańca i fitnessu, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, iż Wasze dzieci nie tylko nauczą się podstawowych kroków tańców klasycznych i nowoczesnych, ale również wzmocnią... (więcej)
 
TUTA Centrum Edukacyjne  Pruszcz Gdański
Zajęcia taneczne dla dzieci 3-6 lat. Stawiamy na wszechstronny rozwój fizyczny dzieci. Każde z zajęć poprzedzone są rozgrzewką. Nasza instruktorka - Pani Maria, jest instruktorem tańca i fitnessu, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, iż Wasze dzieci nie tylko nauczą się podstawowych kroków tańców klasycznych i nowoczesnych, ale również wzmocnią ... (więcej)
Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza najmłodszych gości 12 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi oraz warsztaty, które zapoznają dziec... (więcej)
Poznaj słynnych wynalazców i znane wynalazki - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Jak wyglądałby świat bez telefonu czy żarówki ? Czym jest peryskop i kalejdoskop? Czy łatwo skonstruować łódź podwodną? Zbliżające się 12 listopada warsztaty z cyklu Akademii Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pozwolą zrozumieć działanie najsłynniejszych, rewolucyjnych wynalazków. Ws... (więcej)
Szkoła Muzyki na Warszewie PRYMKA - Szczecin - zajęcia dla dzieci Rytmika dla dzieci oraz nauka gry na instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, flet poprzeczny, trąbka. www.prymka.pl... (więcej)
Zajęcia plastyczno-kulturoznawcze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Malowany Świat  Warszawa
Zapraszamy na niesamowitą podróż po świecie w czasie i przestrzeni. Poznajemy świat i jego skarby w postaci kultury, tradycji, sztuki. Poszerzamy możliwości naszej kreatywności i uczymy się twórczo wyrażać siebie korzystając z różnych technik i form twórczości! !Drugie zajęcia DARMOWE!* KAŻDY PIĄTEK, godz: 16:15-17:00 – dla dzieci w wi... (więcej)
Wszyscy jesteśmy artystami – bezpłatne warsztaty dla dzieci - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Kartony, farby, kredki i… kreatywna fotobudka gotowa! Małym artystom do udanej i owocnej zabawy na pewno wystarczą plastyczne przybory i duży karton. 4 i 5 listopada Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na warsztaty dla najmłodszych i inne niespodzianki z okazji 10. urodzin galerii. Wstęp bezpłatny! Zbliżające się warsztaty kreatyw... (więcej)
Chodź, pomaluj mój świat – bezpłatne warsztaty dla rodzin - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Pędzelki w dłoń i zmaluj, co w duszy gra! Wspólne warsztaty rodziców z maluchami pomogą nazwać emocje i uwiecznić je za pomocą malunków. Już 28 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na kreatywne warsztaty, podczas których dzieci i dorośli będą poprzez sztukę wyrażać siebie. Wstęp wolny! Sobotnie popołudnie warto spędzić w aktywny... (więcej)
  Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną “władzę” nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechani... (więcej)
  Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. Warsztaty pro... (więcej)
  Dzieci bawiąc się, budują w oparciu o instrukcje specjalne modele z klocków Lego® DUPLO, ucząc się przy okazji kolejnych liter alfabetu [A-Z], liczenia [0-9] oraz rozróżniania kolorów i kształtów. Każda literka ma przyporządkowany jeden lub kilka modeli do zbudowania związane z przedmiotami codziennego użytku, owocami, warzywami itd. Przykład... (więcej)
Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 21 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan oraz 22 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Na wszystkich chętnych czek... (więcej)
Przenieś się w czasie i poznaj średniowieczne historie - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów, którzy w niedzielę 21 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzus... (więcej)
Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, którzy w niedzielę 21 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei war... (więcej)
Bezpłatne badania USG dla kobiet w ciąży - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Jednym z najczęściej wykonywanych w ciąży badań jest ultrasonografia. Najbliższą okazją do wykonania bezpłatnych badań USG będzie akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. 22 października podczas konsultacji przyszłe i świeżo upieczone mamy otrzymają również odpowiedzi na nurtujące pytania związan... (więcej)
Poznaj tajniki sztuk walki - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza gdy towarzyszy mu dobra zabawa! W sobotę 21 października mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieć okazję poznania tajników sztuk walki. W ramach „Rodzinnych spotkań ze sportem” spróbują swoich sił w taekwondo, aikido czy krav madze. Nie wszystkie ruchy dozwolone! Na jesienną chan... (więcej)
 
Bricks4Kidz  Nowy Targ
Zajęcia konstrukcyjne z klocków Lego - Buduje i Wiem, Robotyka dla Juniora oraz programowanie z Robotami Dash i Dot... (więcej)
Zajęcia popołudniowe dla przedszkolaków: Robotyka, Teatralne, Taneczne i Wokalne, Językowe - Lublin - zajęcia dla dzieci Klub prowadzi zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-5 lat. Robotyka, Teatralne, Taneczne i Wokalne, Językowe. Cena 35 złoty/miesiąc.... (więcej)
Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury - Łódź - zajęcia dla dzieci
yellow2  Łódź
Yellow 2 zaprasza na przygodę z żółtym wehikułem czasu, który będzie przenosił Małych Podróżników do fascynujących miejsc i odległych epok. Podczas pierwszej podróży przeniesiemy się 200 milionów lat wstecz aby poznać Tyranozaura i jego kolegów. Wehikuł wyrusza 21 października (sobota) o godzinie 12.30. Na spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w... (więcej)
Odkryj tajemnice wyrobu papieru - bezpłatne warsztaty dla dzieci - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Co ma wspólnego wyrób papieru ze słoniem? Ile czasu potrzeba na zrobienie jednej kartki papieru? Dlaczego lepiej myć dłonie w ciepłej wodzie niż zimnej? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami 8 października wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademii Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auch... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci:
Dance Kids Mix 3-5lat
Dance Kids Mix 6-10lat
Zajęcia Taneczno-Akrobatyczne 6-12lat - Szczecin - zajęcia dla dzieci CZWARTEK 16:20 Dance Kids Mix 3-5 lat : To zabawy z tańcem i muzyką dla najmłodszych. Wasze pociechy będą uczyły się z nami najprostszych form tanecznych poprzez zabawę. Dance Kids Mix to specjalnie opracowany program będący połączeniem rytmiki, zabaw przy muzyce, prostych kroków tanecznych oraz ruchu rozwijającego, który doskonale wpłynie na ... (więcej)
 
Aikido Warszawa  Warszawa
brak... (więcej)
Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 7 i 8 października w Centrach Handlowym Auchan Produkcyjna i Hetmańska. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe! Jesien... (więcej)
Chodź, pomaluj mój świat – bezpłatne warsztaty dla rodzin - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Pędzelki w dłoń i zmaluj, co w duszy gra! Wspólne warsztaty rodziców z maluchami pomogą nazwać emocje i uwiecznić je za pomocą malunków. Już 7 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na kreatywne warsztaty, podczas których dzieci i dorośli będą poprzez sztukę wyrażać siebie. Wstęp wolny! Sobotnie popołudnie warto spędzić w aktywny sp... (więcej)
Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 1 października w Centrum Handlowym Auchan Żory. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe! Jesienią i zimą zmrok zapada... (więcej)
Poznaj barwny świat ptaków i weź udział w warsztatach dla dzieci - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Rudzik ma pomarańczowy brzuszek, dzięcioł dwie białe plamy na szyi, natomiast gil niebieskoczarny ogon. Wszyscy, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów na temat popularnych ptaków, mają szansę poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą, a także wyćwiczyć zdolności manualne na warsztatach od 30 września do 1 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym... (więcej)
FRAJDA GDAŃSK - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kochani mali piłkarze!!! Wszystkich Gdańszczan zainteresowanych zajęciami zapraszamy 29 września, o godzinie 17.30 do hali piłkarskiej przy al. Hallera 16/18 na otwarty trening!!! Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 5-12 lat wraz z rodzicami! Prosimy wziąć ze sobą strój do gry w piłkę nożną. Trening jest oczywiście darmowy! Do zobacze... (więcej)