Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Chodź, pomaluj mój świat – bezpłatne warsztaty dla rodzin


Termin i miejsce
13:00

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno
O zajęciach
 Chodź, pomaluj mój świat – bezpłatne warsztaty dla rodzin

Pędzelki w dłoń i zmaluj, co w duszy gra! Wspólne warsztaty rodziców z maluchami pomogą nazwać emocje i uwiecznić je za pomocą malunków. Już 7 października Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na kreatywne warsztaty, podczas których dzieci i dorośli będą poprzez sztukę wyrażać siebie. Wstęp wolny!
Sobotnie popołudnie warto spędzić w aktywny sposób, tak aby nie dać się dopaść jesiennemu nastrojowi. Podczas zbliżających się warsztatów dzieci będą integrować się z dorosłymi poprzez wspólne zajęcia, na których wykonają barwne malunki. Kreatywne prace mają odzwierciedlać w dowolny sposób emocje i stan ducha. Ciekawi efektów malarskich?
Współorganizatorem akcji jest Fundacja Big Love Story. Celem warsztatów jest poznawanie przez rodziców z dziećmi barwnego świata uczuć, a tym samym rozwijanie wrażliwości i wyobraźni maluchów. Wszystko to w atmosferze zrozumienia, wzajemnej akceptacji i kreatywnej twórczości.
Warsztaty pt. „Kreatywna jesień” odbędą się 7 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia odbędą się od godziny 13.00 do 17.00. Kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywnej jesieni” odbędzie się 28 października. Wstęp wolny!


Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno