Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje


Termin i miejsce
14:00

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno
O zajęciach
 Pomóż kotu w wielkim mieście i wyrusz w podróż na Hawaje

Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza najmłodszych gości 12 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi oraz warsztaty, które zapoznają dzieci z ciekawostkami kultury hawajskiej. Wstęp bezpłatny!
Kotka Łapsotka jest znudzona życiem na wsi. Marzy o wielkich podróżach i zazdrości swojej koleżance Mizi częstych odwiedzin u miejskiego fryzjera. Postanawia zatem sama, nie bacząc na protesty swego przyjaciela Zapłota, wybrać się na wycieczkę do Warszawy. Czy przygoda skończy się szczęśliwie?
Kotce Łapsotce przyda się znajomość zasad bezpieczeństwa na drodze i zdrowy rozsądek, który pozwoli uniknąć tarapatów. Z pomocą bohaterce przyjdzie miejski kocur Chuck, policjantka i niezawodni przyjaciele, na których zawsze można liczyć. Widzowie spektaklu dowiedzą się m.in. jak przechodzić przez ruchliwą drogę oraz gdzie szukać pomocy w razie niebezpieczeństwa, gdy dodatkowo brak w pobliżu rodziców i opiekunów.
Mali goście Centrum Handlowego Auchan przeniosą się również na Hawaje i poznają ciekawostki związane z kulturą wysp. Kreatywne animacje pozwolą dzieciom poczuć na własnej skórze gorący klimat dalekiego kraju na Pacyfiku. W programie przewidziano wiele atrakcji i ciekawych zabaw, takich jak warsztaty robienia hawajskich girland na szyję czy konkurs z rozpoznawania owoców egzotycznych. Maluchy będą mogły wypróbować swoich sił w tańcu hula oraz zmierzą się w biegu z kokosem, przejściu pod liną limbo oraz… kokosowych kręglach! Wspólnymi siłami wybudują wulkan i będą świadkami eksperymentu erupcji. Aloha!
Animacje i teatrzyk w ramach cyklu „Palcem po mapie” odbędzie się 12 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Casino 421 w Bielsku-Białej. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 14:00 i potrwają do 17:00, natomiast teatrzyk czeka na dzieci o godzinie 17:00. Wstęp wolny!


Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno